Foto: Wikimedia Commons
common. wikimedia
common. wikimedia

Holenderskie stowarzyszenie pedofilów zostało zdelegalizowane w kwietniu tego roku. Teraz jednak pedofile z Holandii zdecydowali się walczyć o uchylenie tego wyroku przez… Europejski Trybunał Praw Człowieka.

Sąd Najwyższy w Holandii w kwietniu uznał, że stowarzyszenie MARTIJN zrzeszające pedofilów „zagraża bezpieczeństwu publicznemu” i ze względu na bezpieczeństwo dzieci zdelegalizował je. „Organizacja MARTIJN dążyła do zniesienia barier prawnych zabraniających dorosłym nawiązywania relacji seksualnych z dziećmi. To wymusza decyzję o delegalizacji i rozwiązaniu stowarzyszenia” – uzasadniał sędzia.

Prawnik organizacji MARTIJN zapowiedział, że będzie starał się uchylić wyrok sądu w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. Jego zdaniem bowiem, narusza on prawo członków stowarzyszenia do wolności wypowiedzi. Jeden z przewodniczących tego stowarzyszenia w 2006 roku założył Partię na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności. Miała ona walczyć w Sejmie o prawa dla pedofilów.

Stowarzyszenie MARTIJN wydawało oficjalny kwartalnik o nazwie OK (akronim od słów „starszy” i „dziecko”). Zamieszczano tam m.in półnagich i nagich dzieci, listy czytelników chwalących się kontaktami seksualnymi z dziećmi czy porady jak nawiązać taki kontakt z dziećmi.

Klub pedofilów działa w Holandii od 1982 roku i przez ten czas sądy wielokrotnie odmawiał skazywania jego członków, nie dopatrując się w ich działalności naruszenia ładu społecznego. Ostatecznie w kwietniu 2014 MARTIJN zostało zdelegalizowane i pozostaje mieć nadzieję że Trybunał Praw Człowieka nie zmieni tej decyzji i nie opowie się po stronie pedofilów.

na podstawie: www.polskatimes.pl/

12 KOMENTARZE

    • W ZK 4 na 10 skazanych za przestepstwa seksualne na nieletnich jest homo. Skoro przyjmuje sie, ze homo to do 2 % ogolu spoleczenstwa to jesli sa odpowiedzialni za 40 % przestepstw seksualnych na nieletnich to oczyms to swiadczy.

  • Dlatego że ta flaga dotyczy wszystkich zboczeńców spod znaku LGBTQ (lesbijki, geje, biseksualiści, transwestyci, queer i co tam jeszcze im przyjdzie do głowy). To jest znak całej tej zboczonej rewolucji a nie tylko pederastów.

    • hahahhhaahah, weź się lecz. OBIE TE RZECZY SĄ CHOROBĄ! tylko jedna z racji poprawności politycznej – w tym sporego procentu homoseksualistów w partiach i wpływowych organizacjach – została z listy chorób niesłusznie skreślona. Ta wasza tolerancja niszczy całe społeczeństwa i państwa. Zostaną z niej tylko niszczycielskie, nie nauczone żyć w społeczności przyszłości mniejszości narodowe, które wymyśliły tę przesadną tolerancje i wam wtłamsiły za pomocą mediów w ptasie móżdżki, aby dorwać się do praw, przywilejów i władzy! To się nazywa propaganda i stosują ją na całym świecie państwa i religie! Już się rozpadają przez tą waszą tolerancje państwa, gdzie tolerancja sprawiła, że władze objęła ludność napływowa i rości sobie prawa do ziem i państwa z racji już większości w danych „okręgach” państwowych! Na tej samej zasadzie jak tolerujecie przedwieczną sodomię, która była na porządku dziennym za czasów, gdy srało się i waliło na środku ulicy z byle kim i nikt się tym nie przejmował, a nawet wiązały się z tym wszelakiego typu święta, to dlaczego walenie się w dupę przez dwóch typów (byle nie w miejscu publicznym) wam nie przeszkadza, a walenie dzieciaka w dupę, co było norma w tamtych czasach już tak? Każdy szanujący się rząd wie, że jak się przyzwoli na za dużo ludowi, to lud będzie chciał jeszcze więcej i albo się wszystkie zboczenia i sodomie tępi, albo się pozwala po trochu na oswajanie z takową patologią ludziom i z czasem już sprowadza społeczeństwo niby moralnie czyste do upadku moralnego … NORMALNA SPRAWA DLA NORMALNYCH LUDZI. Nie kumacie, to będziecie mieli to, na co zasługujecie niedługo na świecie…

     • Choroba to nie przestępstwo.Homoseksualizm jest odchyleniem od NORMY czyli zboczeniem a pedofil jest zboczencem i przestępca, bo żeby sobie zrobićdobrze popelnia przestępstwo i krzywdzi dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.