W USA para gejów żyjąca razem postanowiła adoptować dzieci. W sumie od 2000 roku, przyznano im aż dziewięcioro nieletnich wychowanków. W 2011 roku dwóch chłopców oskarżyło swoich „opiekunów” o regularne gwałty i znęcanie się.

Co ciekawe, w miejscu w którym żyli dwaj geje dziewięcioro adoptowanych dzieci to liczba przekraczająca dopuszczalne normy. W latach 2006 i 2008 stanowy Departament Dzieci i Rodziny bez żadnych zastrzeżeń rozpatrzył wnioski i zezwolił homoseksualistom na adopcję dziewięciu chłopców.

Dwa lata temu dwaj chłopcy w wieku 5 i 15 lat oskarżyło opiekunów o gwałty i znęcanie się poprzez zamykanie w klatkach. Jeden z nich mówił, że ” Gwałcili mnie na zmianę. Każdy kto robi coś takiego dziecku musi być chorą, obłąkaną osobą.”

Dwóch podejrzanych aresztowano a dzieci zabrano z domu. W czasie procesu nie zgromadzono jednak żadnych dowodów a jedynymi wciąż pozostają zeznania chłopców. Pozostali wychowankowie zeznali, że nic takiego w stosunku do nich nie miało miejsca. Zastraszenie ze strony „tęczowej rodzinki” ? A może po prostu dwaj poszkodowani gwałceni byli w ustronnych miejscach, z dala od oczu niepowołanych ?

Wobec braku dowodów postanowiono zawrzeć ugodę. Miała polegać ona na wycofaniu zarzutu seksualnego wykorzystywania a w zamian oskarżeni mieli przyznać się jedynie do narażenia dzieci na urazy, za co groziłaby im kara w zawieszeniu i nadzór policyjny. Wszystko miało zakończyć się w kwietniu, ale okazało się że nagle wpłynęły zeznania kolejnych trzech chłopców oskarżających opiekunów o gwałty. Prokurator uznał je jednak za mało wiarygodne i stwierdził: „Nie będziemy ma ich podstawie wnosić nowego oskarżenia”.

Tak oto mamy kolejny przykład tego, do czego prowadzi „postępowość”, „tolerancja” i walka o prawo do adopcji dzieci przez homoseksualistów. Wiodące media nie poświęcały tej sprawie godzinnych debat, reportaży i programów. A tak się składa, że chłopcy oskarżyli opiekunów o pedofilię, którą teraz tak zajadle się rzekomo zwalcza.

Większość par homoseksualnych adoptuje dzieci właśnie po to. Traktując ich jak „seks zabawki” i obiekty zaspokajania swoich zboczeń. Czy nie dziwi też, Państwa to że najczęściej geje adoptują i gwałcą chłopców ? Czy nie powinno dać to do myślenia ? To jest żelazny dowód na to, że właśnie homoseksualizm jest źródłem pedofilii. Lewactwo jednak nie chce tego dostrzec, bo runęłaby cała misternie upleciona propagandowa narracja.

 

w oparciu o:

nasygnale.pl

prawy.pl