Niestety obserwujemy jak „postęp” wdziera się systematycznie i konsekwetnie na coraz to nowe obszary. Rzecznicy dewiacji i zboczeń są coraz silniejsi i coraz powszechniejsi. Potężne machiny propagandowe i wielkie lobby nie tracą czasu. Niszczą naszą tradycję i kulturę. Coraz wyżej wciągają tęczową flagę. Jest źle, ale jeszcze nie beznadziejne. Jeszcze mamy czas, aby nie pozwolić na zalew homoseksualizmem. Naszym głównym zadaniem, jest obrona Polski przed tym szambem. Ostatni wynik głosowania nad ustawą o „związkach partnerskich” wzbudził dziką furię środowisk lewackich i postępowych. Wygraliśmy bitwę, ale nie wojnę. Daliśmy sobie trochę czasu. Czas się przegrupować, zewrzeć szyki i przygotować się na kolejne starcie. Bo one przyjdą. Jestem tego pewien. I to już nie długo. Unia już myśli jak nas przymusić do zaakceptowania zboczeńców.

Przestrogą niech będzie to, co dzieje się we Francji. Mimo licznych społecznych protestów, francuski parlament powiedział TAK małżeństwom pedałów i lesbijek. Co więcej, tym samym zezwolił im na adpocję dzieci… Tak szanowni Państwo. „Straciliśmy” Francję. Ona już jest tęczowa, choć liczę, że Ci wszyscy przeciwnicy tęczowego terroru nie przestaną protestować. Mam nadzieję, że nie zaakceptują takiego stanu rzeczy. Równie oburzające co sama decyzja parlamentu jest reakcja środowisk homoseksualnych. Reakcja, która dobitnie pokazuje z kim mamy do czynienia. Która pokazuje jak pewnie czuje się ta zboczona banda, która pokazuje do czego doprowadzi przyzwolenie i promocja dewiacji. Otóż we Francji, zaledwie kilka dni po oficjalnym zaakceptowaniu małżeństw tej samej płci i adopcji przez nich dzieci, zorganizowano… PIERWSZE TARGI ŚLUBNE DLA GEJÓW. Znaleźć tam można specjalnie przygotowane akcesoria dla małżeństw homoseksualnych. Jak czytamy na jednym z portali: „Na wystawach można znaleźć wzory kartek z zaproszeniami na ślub, figurki na ciasto, obrączki, garnitury i krawaty. Swoją ofertę przedstawiają także fotografowie weselni i kamerzyści. Można także zasięgnąć rady konsultantów ślubnych.”. Myślę, że brakuje tam zestawu prezerwatyw z pudełkiem wazeliny gratis… Proponuję też zaprojektować specjalną kolekcję stringów męskich, koniecznie z tęczową flagą na… no wiadomo gdzie. Dobrym pomysłem według mnie byłyby też wesołe koszulki, utrzymane w tęczowej kolorystyce z fikuśnym napisem: „WJAZD OD TYŁU”. A co ? Jak jawność to jawność. Czas złamać tabu, czas wyjść z szafy…

Może to wszystko wydałoby mi się śmieszne, gdybym nie miał świadomości jak jest to tragiczne. Gdybym nie był świadom czego jesteśmy świadkami, jak daleko zaszliśmy w „tolerancji”. Niech sytuacja Francji będzie dla nas przestrogą. Niech będzie motywacją do uświadamiania innych i do walki z tęczową zarazą. Francja to już 14 kraj, który zezwala na takie małżeństwa. Oprócz Francji, są to m.in Kanada, Dania i Szwecja. Nie pozwólmy, by dołączyła do nich Polska.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWybiórcza Fronda
Następny artykułWbrew naturze
loading...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.