Foto: pixabay.com
Foto: pixabay.com

Imam Anjem Choudary uznawany jest za jednego z najbardziej niebezpiecznych na Wyspach Brytyjskich. W jednym z wywiadów, Choudary przedstawił … “plan” dla Polski.

Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi. W Polsce macie rządy liberalnej demokracji, a w tym nie ma żadnych mocnych, trwałych wzorców. Wszystko wynika u Was z rozdziału państwa od Allaha – mówił imam.

Choudary ostrzegał przed obrażaniem proroka:

Islam nie jest taki jak chrześcijaństwo, jeśli mnie uderzysz, nadstawię drugi policzek. Nie, tacy nie jesteśmy. Nie jesteśmy pacyfistami. W islamie jest coś takiego jak dżihad. Niektórzy nazywają go nawet szóstym, świętym obowiązkiem każdego muzułmanina. Nie można powiedzieć, że islam znaczy pokój. Jeżeli chcecie żyć z nami w pokoju, możemy żyć w pokoju, ale jeśli okupujecie nasze ziemie i przychodzicie nas zabijać nie będziemy was witać z otwartymi ramionami.

Gdy imam usłyszał, że katolicy w Polsce mają już swoje wartości i nie będą chcieli przyjąć islamu, ten odparł: “Wy chrześcijanie wyznajecie zasadę: co cesarskie cesarzowi, co boskie Bogu. Jeśli przyjmiemy, że cesarz jest muzułmaniniem wprowadzającym prawo szariatu, nie powinniście mieć w niczym problemu”. Dodał, że chrześcijanie nadal będą mogli modlić się w kościołach i domach.

35 KOMENTARZE

 1. Idźcie w huj z tym pierdolonym allahem łowcą kutasów. Wszędzie srają się na mysl o tych brudasach kurwa z brudolandiów. A ja powiem, przyjedźcie, zapraszamy! My Narodowi-Radykałowie 🙂

 2. Skurwysyńskie muzułmany ! Nie damy sobie wejsc na głowe w naszej Ojczyźnie . Rząd polski jeśli sie zgodzi na jakiekolwiek przywileje allachujów to kupuje m4 😉

  • AK-47 bardziej się nadaje (siła) jeśli M4 to jesteś dupa… Po “kałachu” przejdzie czołg, płuk, będzie w wodzie, błocie, piachu dalej strzela a m4 dupa

 3. Tylko kompletny może uwierzyć w to, że Polacy się na to zgodzą 😀 . Może jesteśmy krajem katolickim, ale w tej kwestii odbiegamy nieco od religii. Aż mnie naszło wrzucić szynkę do meczetu 🙂

 4. Oni myślą, że jak się nam wpieprzą do polski to my pokornie wszystko przyjmiemy 😉 podejrzewam, że niedługo rzeźnie zarobią krocie na świńskiej krwi i odpadkach.

 5. na razie to oni sa u nas a nie my u nich…wiec jak im nie pasuje niech wracają do siebie…łaskawcy…zapomnieli już o odsieczy wiedeńskiej i jak skończył Kara Mustafa?

 6. czyli np. hjak byśmy należeli do allaha to marki ubran upadają bo wszyscy chodzimy w pościeli zwierzęta swinie itp. wybijają co do jednego alkohol itp. tyo jest niszczenie cywilizacji i wprowadzanie dyktatury i kazdy kto wyznaje allaha Nie ma grup ZE tamci się bojownicy Ci się potulnji Jak Baranki To Jest Taka Bo gra zeby opanowac cala europa wejda delikatnie potem zaczynaja sie Mordy Jak w ICH krajach korwa u NAS NIE NIKT NIE wysadza na ulicach prowadzi wojny ZE gina Sętki osob cywili w Ich przypadku do Moga ginac Bo do muslimki

 7. typowo korwa pierdole jakies sekty wprowadzać to se może koze do parku i jebac widze jebana propaganda nasila się wobec gejowskich allahow wole oddac zycie niż przesc na ich religie jak dziadkowie walczyc za ojczyznę jebac alacha do polowy bo calosc to przyjemnosc

 8. A nie se wprowadzają.
  Nie wiedzą chyba co to znaczy dostać wpier… sztylem od kilofa, bronami po plecach i na koniec przekop od Narodowców. Wprowadzić to se mozę koszerną dziete, a u Nas moe dostać tylko”wpierdol” 😉

 9. Wszystko bylo by ok, jakby nie tempota naszych “władz” którzy za pieniądze pozwola zrobić wszystko, sprzedadzą nasz krwią zdobyty przez naszych pradziadów kraj. Ludzie POLSKA to nie to co reprezentują świnie z wiejskiej. Polska to kraj ludzi którym nie można mówić co mogą i co muszą ! Walczmy z zarodkiem nawet najmniejszym tego islamskiego gówna co nam chcą “ofiarować” mam nadzieje że takie jednostki jak “GROM” nie dopuszczą nawet to zarodka tego co się teraz wyprawia w Francji czy UK. POLSKA NIE DLA muzumanów morderców, POLSKA DLA POLAKÓW !

 10. Ha ha ha wolne sobie, prędzej nasram sobie na talerz a następnie to wpierdolę niż przejdę na ten pierdolony islam! WYKURWIAĆ PEDOFILSKIE KOZOJEBCY!

 11. Deratyzacja europy. Islamiści ,którzy chcą zawładnąć Europą, niech mają się na baczności. Może mamy tutaj burdel, może kłócimy się i obrażamy na lewaków/prawicowców, ale jak ta owłosiona hołota na osłach będzie chciała wjechać do mojego kraju (co zajmie im 100lat) to moi wnukowie rozstrzelają każde dziecko i każdą kobietę związaną z dzihadystami, żeby uchronić świat przed tą zgrają zacofanych ludzi urzadzających sobie wypraw krzyżowe, w imię jedynej prawdy, swojej prawdy, która nawet nie trzyma się kupy. Niech giną. W ziemiankach i jaskiniach. Niech giną, na osłach i w rozklekotanych samochodach. Niech giną na dywanach i w meczetach. (Język odpowiednio dostosowany do języka pana Choudary, który swoją arogancją mnie rozbraja, jeśli twierdzi, ze chce okupywać moje ziemie, niech wie, ze nie przyjmę go z otwartymi ramionami).

  • #KillThoseBastards niestety dwadzieścia lat temu na zachodzie mówili, że to też będzie za 100 lat. Jeszcze się zdziwisz jak islam szybko postępuje. Przejedź się do większych miast i popatrz ile się ich pojawiło w ciągu ostatnich pięciu lat.

 12. Poza tym jak Europa moze tolerowac sekte zalozona przez pedofila, ktora oprocz pedofilii i poligamii co jest zabronione pod grozba kary przeciez!!! dopuszcza zoofilie a nawet nekrofilie? Lewactwu takie zboczenia musza sie jednak podobac, skoro nic z tym nie robia.

  • Lewactwo to robactwo. To POpaprani ludzie bez wiary, honoru i zasad. Ludzkie smiecie. Wszelkie zboczenia, przestepstwa i odchylki od normalnosci to woda na ich mlyn. Czerwono-rozowo-teczowa banda parchow. Zapominaja jednak, ze kozojebcy im najpierw lby poucinaja

 13. Wasze smierdzace meczety to powinno sie na chlewy przerobic. Wygonic wszystkich smierdzacych brudasow z Europy do azji i afryki, pozamykac granice i problem z glowy. Trzeba tylko chciec. Trzeba najpierw odsunac od koryta lewactwo, bo prawica jest w stanie to zrobic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.