Mariusz Pudzianowski w ostatnich miesiącach często zabierał głos w sprawach politycznych. Tym razem odniósł się do kryzysu emigracyjnego.

Były strongman prowadzi obecnie biznes polegający na transporcie międzynarodowym. Zdaniem Pudzianowskiego tzw. “uchodźcy” w Calais niszczą mu biznes. Z tego powodu, nazwał ich m.in. “śmieciami ludzkimi” i grozi im kijem bejsbolowym.

Mam ten sam problem z tymi skur….mi!!! Dziś było to samo u mnie – kilku kierowca wywalił z naczepy przy asyście policji po francuskiej stronie i plandeki oczywiście pocięte zostały. PS. nie mam litości – śmiecie ludzkie!!!!! Mnie tam dać!! nie pożałuję bejsbola, zero tolerancji!!! Ludzie jaka tolerancja?????? Ja już nie mam tolerancji dla tych śmieci – co niby nazywają się ludźmi!!!!! Niedługo sam przejadę się do UK promem z Calais i poczekam na nich w naczepie Mariusz Pudzianowski Transport 💪 Jak mi ktoś z naszych pseudo-celebrytów powie, że ma być tolerancja, to wsadzę go do naczepy i niech zobaczy ludzkość oraz ich tolerancję!!! – napisał na Facebooku “Pudzian”.

W kolejnym poście zawodnik MMA zamieścił zdjęcie z kijem bejsbolowym i komentarzem:

Z tym będę czekał na naczepie do UK przed wjazdem na prom z Calais. Na naczepie będzie przyśpieszona nauka asymilacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.