Irańska aktorka Aideen Strandsson, nawrócona z islamu na chrześcijaństwo, bezskutecznie ubiega się o azyl w Szwecji. „To twój problem, że jesteś chrześcijanką” – miała usłyszeć.

Strandsson przyjechała do Szwecji w 2014 roku na wizie pracowniczej i przyjęła szwedzkie nazwisko. Po tylu latach spędzonych w Szwecji dwukrotnie ubiegała się o azyl, ponieważ boi się o swoje życie ze względu na porzucenie islamu i przejście na chrześcijaństwo.

Kobiecie dwukrotnie odmówiono azylu w Szwecji. Jej dramatyczną sytuację relacjonuje telewizja CBN News, która przybyła do Sztokholmu, aby nagrać reportaż o Strandsson.

„Powiedziano mi, że to moje życie i to nie jest ich problem. Skoro zdecydowałam się zostać chrześcijanką, to to jest mój problem” – powiedziała Iranka w rozmowie ze stacją.

„W irańskich więzieniach tortury i gwałty są powszechne. Jak można narażać kogoś na takie ryzyko?” – mówił adwokat Gabriel Donner.

źródło: ndie.pl

3 KOMENTARZE

 1. Po co upiera się przy Szwecji? Ślepa, czy chce udowodnić prawdę poliszynela i być dzieckiem wołającym, że Szwecja jest naga? Szwecja tak naprawdę nigdy nie była do końca chrześcijańska. Tam zawsze żyły starodawne pogańskie bóstwa, dlatego tak łatwo stała się łupem najpierw socjalu, teraz islamu. Niedługo socjal umrze śmiercią przez zaduszenie i zostanie islam. Na jej miejscu zwiewałabym stamtąd.

  3

  0
  • No właśnie 🙂
   Ciekawe, dlaczego ona nie chce do Polski 🙂 Cieplej deczko 🙂
   Dlaczegóż to żaden azylant nie chce do Polski ???.. 😉

   1

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.