ISISDżihadyści wysłali wiadomość  zaadresowaną do „Narodu Krzyża”. Na filmie ukazana jest brutalna egzekucja 21 chrześcijan, po czym ukazuje się morze pełne krwi.

„Niedawno widzieliście nas na pagórkach al-Szamu [Lewantu], gdy odrąbywaliśmy głowy tym, którzy od dawna nosili krzyż. (…) Dziś jesteśmy na południe od Rzymu, w kraju islamu, w Libii. O krzyżowcy! Bezpieczeństwo będzie dla was tylko pobożnym życzeniem(…)” – przemawia jeden z zamaskowanych mężczyzn.

Rejestrowana jest również egzekucja 21 Koptów – wyznawców jednego z odłamów chrześcijaństwa, która miała miejsce na plaży w Libii. Islamiści odcinają ofiarom głowy, a woda robi się czerwona od krwi. Rzecznik Kościoła koptyjskiego potwierdził, że chodzi o Koptów, których w styczniu w Libii porwali zwolennicy IS.

16 KOMENTARZE

 1. Trzeba zrobić organizacje AntyISIS , rozpieprzyć wszystkich tych skurwysynów , zniszczyć meczety w Polsce a potem rozejść się dalej i eliminować ich wszystkich , nie ma taryfy ulgowej dziecko czy kobieta , Islamista to islamista taki jest świat , oni nad nami by się nie litowali.

 2. bestialstwo? wielkie kur** teraz oburzenie bo grupa kolesi w czarnych recznikach na glowie odciela kilka glow bialasom lub cos wysadzila a wszystko udokumentowala ale kiedy takie usa przy pomocy najwierniejszych straznikow wartosci europejskich kazdego dnia z cala kurw** moca od dawna realizuje swoje imperialistyczne marzenia o wplywach i wladzy pod przykrywka demokracji lub walki z terroryzmem w ktorej stracone dusze liczone sa w gazylionach to media nazywaja to bohaterstwem a kiedy jakis pijany trep postrzeli sie przypadkiem w dupe to jest zaloba narodowa i defilada z panem prezydentem. Caly ten syf jest odpowiedzia na dlugotrwala polityke zachodu wzgledem tych panstw – taki rykoszet w glowe.

   • Już był…
    „Ten film został usunięty z
    powodu naruszenia zasad YouTube mających na celu przeciwdziałanie
    spamowi, oszustwom i nieuczciwym treściom komercyjnym”

 3. Nie ma litości my powinniśmy mordować cywili.

  Nie obchodzą mnie płaczące dzieci i matki islam to islam trzeba ich zniszczyć

 4. terror, wykończyć terrorem – złapać najstarszego syna przywódcy poćwiartować i wysłać do ich przywódcy zaznaczając iż wiemy gdzie jest reszta jego rodziny. Spowoduje to iż takie akcje się skończą (sposób radziecki – potwierdzona skuteczność).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here