Giełda Papierów Wartościowych / foto: wikimedia.commons.org
Giełda Papierów Wartościowych / foto: wikimedia.commons.org

Islamiści z Państwa Islamskiego zaatakowali Giełdę Papierów Wartościowych. Strona internetowa GPW jest niedostępna a zarząd potwierdza, że doszło do wycieku informacji.

Część wykradzionych dokumentów została opublikowana w jednym z popularnych serwisów internetowych „pastebin.com”. Nick autora publikacji to „JAN_URBANOWICZ”. Wśród wykradzionych danych są numery IP, hasła, loginy. Do publikacji dorzucono linki, z których można pobrać całą paczkę wykradzionych danych, a w niej pliki tekstowe i zrzuty ekranu opisane (po angielsku) jako „informacje o użytkownikach”, „hasła” czy „listy mailingowe” dokumenty wyglądają autentycznie. – informuje niebezpiecznik.pl.

Dzisiaj włamaliśmy się na warszawską giełdę. Są nas setki tysięcy a walka się dopiero zaczyna. Wszystkie rządy, które przystąpiły do ​​bombardowania państwa islamskiego są teraz naszym celem. Europo Twoje spokojne życie się skończyło. Szukałaś wojny, teraz nadchodzi. Twoi politycy są agresywni, a żołnierze są tchórzami. Wasze samoloty latają na naszym niebie, ale wojownicy Boga są na ziemi. Jesteśmy niewidzialni dla Ciebie. Ale czujesz nas i boisz się nas. Twoje pieniądze, informacje i wasze życie jest pod naszą kontrolą. Jesteśmy blisko Ciebie. Jesteśmy wśród was.

– Napisali terroryści nad skradzionymi plikami

na podst. niebezpiecznik.pl / europejczycy.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here