Jak wcześniej wspomniano, Huawei P50 Pocket prawie przypomina imponujący wysiłek innych firm, podobnie jak element z klapką i jeszcze bardziej wyrazisty, przyjazny dla mody design. Mimo to zmniejsza lukę między zboczami po zamknięciu do zera. Jest również chudszy w tej pozycji zamkniętej i ma tylko 15,2 mm grubości, podczas gdy prosty Flip 3 ma zakres od 15,9 mm do 17,1 mm. Kiedyś po rozłożeniu, Huawei P50 Pocket zawiera 6,9-calowy wyświetlacz OLED 1188 x 2790 z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Tam jest.

Huawei P50 Pro 5g ma dwa sygnowane z tyłu pierścienie aparatu, w których znajduje się imponujący sprzęt. Czujnik głównego aparatu True-Chroma 50 MP pomaga uchwycić światło dzięki monochromatycznemu czujnikowi 40 MP w dolnym pierścieniu. 13-megapikselowy aparat rejestruje duże obszary i tłumy, podczas gdy rekordowy „zakres powiększenia 200x” został osiągnięty od aparatu ultraszerokokątnego 0,5x po 64-megapikselowy aparat peryskopowy 90 mm z zakresem powiększenia 3,5x o równej średnicy 13 -2700 mm. Huawei wprowadza teraz nowe rozwiązanie XD Optics do irytującej utraty sygnału w telefonach komórkowych, „pierwszy kompletny system odzyskiwania sygnału obrazu, który może wykorzystywać statystyki do korygowania błędów optycznych i tworzenia drobnych szczegółów”, „który może odzyskać do 25. ” procent obrazów sygnałowych. ”

Wprowadzono najnowszy aparat:

Oprócz wspaniałego sprzętu fotograficznego Huawei wprowadza nowy silnik przetwarzania obrazu True-Chroma, który „zapewnia maksymalną wierność kolorów, tworząc obrazy, które odzwierciedlają ludzkie oko” za pomocą nowego 10-kanałowego czujnika światła otoczenia, którego wejście wykrywa dodatkowe skalowanie. Posiada ponad 2000 kolorów spektrum P3.

Jak możemy nagrywać wideo?

Wreszcie, aparat P50 Pro nagrywa wideo 4K w całym zakresie zoomu telefonu z nowym ulepszeniem obrazu AIS Pro, mówi Huawei, nawet przy najwolniejszym urządzeniu po wyjęciu z pudełka. Filmy można edytować bezpośrednio w galerii za pomocą wbudowanego narzędzia PetalClip. Wyglądają jednak wystarczająco czysto i lśniąco bez kunsztu wizualnego, aby autoryzować tylko najnowocześniejsze usługi edytora wideo.

Jakość dźwięku i połączeń:

Huawei P50 Pro ma możliwości nagrywania stereo podczas nagrywania wideo. Emitował obecny dźwięk, gdy rozmawialiśmy i skutecznie walczył z gorącym powietrzem uderzającym w trzy mikrofony, które usuwały hałas z telefonu. Głośniki stereo są również wyraźne i mocne dla tych, którzy są dostępni przez telefon, a nasze głosy były głośne i wyraźne, dopóki nie otrzymaliśmy podczas testu jakości połączeń wychodzących. Telefon bardzo dobrze spełnił swoje funkcje audio.

Żywotność baterii i szybkość ładowania:

Akumulator o pojemności 4360 mAh w Huawei P50 Pro można ładować za pomocą zestawu prędkości 66 W w pudełku przez około 40 minut lub za pomocą bezprzewodowej ładowarki 40 W w ciągu godziny w celu wymiany. Jest to jedna z najlepszych prędkości ładowania w popularnej ofercie telefonów komórkowych i rozwoju niż jej poprzednik.

Doświadczenie użytkownika:

MUI 12 oferuje przejrzysty interfejs z kilkoma ulepszeniami dla tych, którzy robią zakupy w ekosystemie urządzeń Huawei. Stuknięcie w prawym górnym rogu strony powoduje wyświetlenie nowego menu ustawień, które zawiera wszystkie „rozpoznane” telefony Huawei zweryfikowane za pomocą Twojego identyfikatora Huawei. Możesz dołączyć do tych elementów, naciskając przyciski na stronie Urządzenia, o ile dostępne są Wi-Fi i Bluetooth.

Wersja 2.0 systemu HarmonyOS:

HarmonyOS firmy Huawei to nowsza kategoria rozproszonych systemów roboczych, która oferuje wspólny interfejs do inteligentnej łączności i współpracy różnych urządzeń. Bez wątpienia zapewni płynne, proste i szybkie połączenie w każdych warunkach.

Aktualizuj punkty:

rzeczytaj uważnie poniższe punkty przed aktualizacją do nowej aktualizacji. Przed aktualizacją zrób kopię zapasową wszystkich ważnych danych i upewnij się, że Twoje urządzenie ma odpowiednią pojemność i moc baterii. Ponadto, ponieważ aktualizacja jest wysyłana etapami, dotarcie do Ciebie może zająć trochę czasu.

Instrukcje dotyczące aktualizacji:

Masz dwie możliwości aktualizacji smartfona. Zaczniemy od pierwszej metody, używając Ustawień; otwórz aplikację Ustawienia na smartfonie, dotknij System i aktualizacje, a następnie Aktualizacja oprogramowania i na koniec sprawdź aktualizację. Zaczekaj chwilę, gdy urządzenie będzie szukać nowej aktualizacji. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja, dotknij jej, aby zainstalować oprogramowanie na swoim urządzeniu. Tę aktualizację można również uzyskać za pomocą aplikacji Mój Huawei.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany