foto: YouTube.com
foto: YouTube.com
foto: YouTube.com

Aktor i satyryk Jan Pietrzak, udzielił wywiadu portalowi Polski Niepodległej. W ostrych słowach, skomentował obecną sytuację polityczną, pokusił się również o prognozy dotyczące wyborów.

Na pierwsze pytanie, odnośnie możliwości sfałszowania wyborów prezydenckich Pietrzak stwierdził:

Obawiam się, że tak. Ale nie tylko ja mam takie obawy i przeczucia, ale wielu Polaków myśli dokładnie tak samo. Obawiamy się czy nasze skundlone i koszmarne władze nie będą czegoś kombinować na poziomie komisji, lub poprzez PKW. Pierwszy fałsz już widać. W telewizji. Zwracam na to uwagę w swoim felietonie zamieszczonym w serwisie YouTube, że trzy wielkie telewizory – czyli „trojka telewizyjna” – kłamią. Puszczają fałszywy obraz kandydatów.

Aktor skomentował faworyzowanie przez media aktualnej głowy państwa, prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Puszcza się jednego kandydata na tle gór, zupy, bigosu i gdy kapela przygrywa, a innym zadaje się trudne pytania. Jeden ma ładnie wyglądać, a innych kandydatów się niszczy. To już jest fałszerstwo. A fałszerstwa formalne przy urnach wyborczych, będą z pewnością stosowane.

Na koniec Pietrzak stwierdził, że

Każdy kto pracuje w mediach, publikuje w internecie, lub jeśli zależy mu na Polsce, powinien przybliżać czytelnikom książkę Wojciecha Sumlińskiego pt. “Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. Jest świetna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.