Już w niedzielę będziemy mogli wybrać naszych przedstawicieli do polskiego parlamentu. Serdecznie wszystkich zachęcam do skorzystania z tego przywileju jakim jest możliwość głosowania, ponieważ tylko i wyłącznie w ten sposób możemy zmienić NASZ kraj! Nie wystarczy siedzieć w fotelu i narzekać! W niedzielę trzeba się z niego ruszyć i dokonać wyboru!

Kilka miesięcy temu dokonaliśmy wspaniałej rzeczy… Udało się nam zmienić Prezydenta RP! Wbrew telewizji, gazetom, radiu… wbrew potężnej nagonce płynącej ze wszystkich stron! Wbrew wszechobecnej manipulacji! UDAŁO SIĘ!

Pamiętacie ten sondaż w którym B.Komorowski miał 73% poparcia, a A.Duda 8% ?! Nie wspominając już o tym, że P.Kukiz przez bardzo długi czas w ogóle nie był uwzględniany w sondażach. Jak już pokazywali jego nazwisko to przy jego słupku widniało 2-5% poparcia. Życie, a właściwie My pokazaliśmy, że te wyniki to tylko i wyłącznie bujda. Rzeczywistość okazała się bardzo brutalna szczególnie dla tych, który przez dobrych kilka miesięcy usiłowali nam zrobić pranie mózgu. A.Duda został Prezydentem RP,a P.Kukiz zdobył 20%! Można? Można! Wystarczy pójść i wybrać partię oraz kandydata nie patrząc na to co media starają się nam wmówić! Jakież to proste!

Dokonując wyboru pamiętajcie o tym, że od 8 lat władzę sprawuje Platforma Obywatelska, która z obywatelskością ma tyle wspólnego co niegdyś Milicja. Warto także dodać, że koalicjantem tej partii jest Polskie Stronnictwo Ludowe. To właśnie te dwie partie doprowadziły do tego, że Polski wyjechało ponad 2,5 mln rodaków! A co najgorsze kolejne 3 mln chcą zrobić to samo! Nie z tego powodu, że w naszym kraju jest wojna jak ma to miejsce np. na Ukrainie… po prostu ludziom zwyczajnie żyje się w naszym kraju źle! Chociaż w tym wypadku słowo „źle” to oczywiście eufemizm.

Całe społeczeństwo (z drobnymi wyjątkami) domaga się zmiany. I słusznie, bo w końcu ile można patrzeć na wszechobecną korupcję ludzi decydujących o losach wszystkich Polaków?! Basta Panie i Panowie! Basta.

Nigdy nie myślałem, że to powiem ale… PO do spółki z PSL-em przez ostatnie 8 lat bardziej rozkradło nasze państwo niż komuniści z SLD! Dwie kadencje tych obu partii to jedna wielka afera. Zaczęło się od obiecanek Donalda „Amber” Tuska o inwestorach z Kataru, którzy rzekomo mieli zainwestować w nasze stocznie, które chwilę wcześniej pozamykał Tusk. Jak się zaraz okazało to była tylko i wyłącznie piękna baśń, którą wymyślił sobie Pan „Maczu Pikczu” Tusk… niestety to był dopiero początek!

Zaraz po tym na jaw wypłynęła bodaj największa afera w historii Polski w ostatnich 25 latach… afera hazardowa. Czołowi politycy PO, ministrowie polskiego rządu (Zbigniew Chlebowski, Mirosław Drzewiecki, Grzegorz Schetyna) wspólnie z biznesmanem Ryszardem Sobiesiakiem chcieli ustawić przepisy polskiego państwa pod siebie!

W międzyczasie W.Pawlak minister gospodarki podpisał z Rosją umowę gazową na najbliższe 20 lat. Warto zaznaczyć, że większość państw europejskich takową umowę podpisuje na 5-10 lat. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że Polska otrzymała od Rosji jedną z najwyższych cen w całej Europie (drożej mają tylko Rumuni i Bułgarzy)!

Następnym przekrętem, można by wręcz powiedzieć, że flagowym, który na swoich sztandarach niesie PO jest ten dotyczący Amber Gold i OLT Express. Pierwsza to piramida finansowa, która oszukała ponad 20 tysięcy ludzi na łączną kwotę 851mln złotych! Druga to linia lotnicza powiązana kapitałowo z tą pierwszą. Warto dodać, że jednym z doradców w OLT Express był syn D.Tuska – Michał Tusk.

Nie należy również zapominać o infoaferze w której ustawiano przetargi na zakup sprzętu i usług teleinformatycznych do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji. PO chciała również wprowadzić w życie międzynarodową umowę ACTA, na całe szczęście spotkało się to z potężnym sprzeciwem młodzieży polskiej co spowodowało wstrzymanie prac POlskiego rządu.

POlski rząd szykując się do EURO2012 wybudował najdroższy stadion na świecie! A nie jest on jednocześnie najlepszym stadionem. Kosztował ponad 2 miliardy złotych! Chociaż pierwotnie zakładano wydatek rzędu jednego miliarda. Wspominając stadion narodowy należy przypomnieć koncert Madonny na który ówczesna Minister sportu Joanna Mucha wydała blisko 5 mln złotych oraz premie za „cudowną pracę” dla Pana Kaplera! Mówiąc o EURO2012 nie należy, także zapominać o budowie polskich dróg ekspresowych i autostrad… Sławomir Nowak oraz jego zegarki są chyba najlepszym symbolem tych nieudanych inwestycji dla Polski. Niestety setki polskich firm budowlanych ucierpiały (czytaj zbankrutowały) na tym przestępczym procederze.

PO podniosła podatki, wiek emerytalny, wprowadziła GMO, zrabowała nasze pieniądze z OFE, wypłaca setki tysięcy złotych pensji Panu Gradowi z tytułu „budowy” polskiej elektrowni atomowej, która jeszcze nie powstała i długo nie powstanie. Zgodziła się ponadto na przyjęcie tysięcy imigrantów!

W ostatnich miesiącach jesteśmy natomiast świadkami potężnej afery podsłuchowej na której wszyscy Polacy mogli usłyszeć jak czołowi POlitycy Platformy Obywatelskiej (Radosław Sikorski, Bartłomiej Sienkiewicz, Sławomir Nowak, Jacek Rostowski, Andrzej Parafianowicz, Marek Belka, Elżbieta Bieńkowska, Paweł Graś, Paweł Wojtunik, Krzysztof Kwiatkowski) mówią wprost, że m.in. „państwo Polskie istnieje tylko na papierze”, „tylko frajer pracuje za mniej niż 6000 tys. zł.” czy słynne już „chuj, dupa i kamieni kupa”.

O większości z tych afer Polacy mieli możliwość przeczytać w internecie czy telewizji i usłyszeć na własne uszy jak POlitycy PO okradają nasze państwo… Jednak przez te wszystkie lata „polskie” sądy skazały tylko jedną osobę… Mariusza Kamińskiego – byłego szefa CBA i człowieka, który stał na straży prawa! NIKT z aferzystów PO – PSL nie poniósł odpowiedzialności za swoje czyny! Wszyscy zostali uniewinnieni! Dość tego… koniec z robieniem z nas idiotów!

Można by tak jeszcze długo wymieniać potężne grzechy i mniejsze grzeszki Platformy Obywatelskiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego (czytaj ZSL), jednak nie ma to najmniejszego sensu. Wszyscy chcemy zmienić Polskę i podziękować tym skorumpowanym partiom. Pamiętajmy także o tym, iż przybierają one nowe formy. Ostatnimi czasy PO postanowiła zmienić nazwę i stworzyć swoistą Arkę Noego dla członków PO – zwie się ona .Nowoczesna. Jest to przystań do której dobijają coraz to nowe okręty flagowe PO. Nie dajmy się nabrać na tę zmianę Swetru i wystroju… przecież to ciągle stara, skorumpowana PO!

Chcecie nowej, lepszej Polski… macie w czym wybierać… Prawo i Sprawiedliwość (Zjednoczona Prawica), Paweł Kukiz (Kukiz’15) czy KORWiN to opcje warte zastanowienia i wyboru. Każda z tych partii ma swoje plusy i minusy jednak głosowanie w najbliższą niedzielę na którąś z tych opcji pozwoli Polsce na rozwój ale przede wszystkim na ukrócenie korupcji w naszym kraju! A tylko jeśli zakończy się proceder korupcji, w naszym państwie możliwa jest rozbudowa Polski, wielkiej Polski!

Jeśli nie dla nas to przynajmniej dla naszych dzieci i wnuków walczmy o lepszą Polskę! Na pohybel mainstreamowi, wszystkim złodziejom i zdrajcom narodu! Tylko razem damy radę! Pamiętajcie… „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!”