screen z: Twitter.com

W wywiadzie dla naszego portalu Janusz Korwin-Mikke powiedział, że “Byśmy tak się zachowywali [w Unii Europejskiej – red.], że by chcieli nas sami wyrzucić”. Po spoliczkowaniu Michała Boniego jest to kolejny przykład, że liberalny polityk dotrzymuje słowa. Tym razem szef Kongresu Nowej Prawicy zasnął podczas przemówienia włoskiego ministra w PE.

Zdjęcie śpiącego europosła wrzucił na Twittera Michel Reimon, członek niemieckiej partii “Zieloni – Zielona Alternatywa”. Zdjęcie opisał słowami “Anty-eurospejski, pro-senny: Polski skrajnie prawicowy europoseł Korwin-Mikke śpi, podczas gdy włoska minister Federica Guidi przemawia do Europarlamentu”.

Na podstawie: twitter.com

8 KOMENTARZE

  1. DOMINIK CWIKŁA może byłby pan bardziej obiektywny jako dziennikarz i pokazał zachowania innych polityków – śpiochów nie tylko w Polskim parlamencie ale także europejskich, bo takich śpioszków albo ignorantów na salach plenarnych jest więcej.

  2. w ten sposób to, co najwyżej usuną Korwina za takie zachowanie, a nie Polskę. Chyba on nie myśli poważne, że za ekscentryczność członków jednej partii z Polski dopuszczą do usunięcia złotonośnej kury, czyli Polski?

    To są poważne sprawy. Tu kradnie się poważne miliony, to nie przedszkole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.