screen z: Twitter.com

W wywiadzie dla naszego portalu Janusz Korwin-Mikke powiedział, że “Byśmy tak się zachowywali [w Unii Europejskiej – red.], że by chcieli nas sami wyrzucić”. Po spoliczkowaniu Michała Boniego jest to kolejny przykład, że liberalny polityk dotrzymuje słowa. Tym razem szef Kongresu Nowej Prawicy zasnął podczas przemówienia włoskiego ministra w PE.

Zdjęcie śpiącego europosła wrzucił na Twittera Michel Reimon, członek niemieckiej partii “Zieloni – Zielona Alternatywa”. Zdjęcie opisał słowami “Anty-eurospejski, pro-senny: Polski skrajnie prawicowy europoseł Korwin-Mikke śpi, podczas gdy włoska minister Federica Guidi przemawia do Europarlamentu”.

Na podstawie: twitter.com

8 KOMENTARZE

 1. DOMINIK CWIKŁA może byłby pan bardziej obiektywny jako dziennikarz i pokazał zachowania innych polityków – śpiochów nie tylko w Polskim parlamencie ale także europejskich, bo takich śpioszków albo ignorantów na salach plenarnych jest więcej.

  0

  0
 2. w ten sposób to, co najwyżej usuną Korwina za takie zachowanie, a nie Polskę. Chyba on nie myśli poważne, że za ekscentryczność członków jednej partii z Polski dopuszczą do usunięcia złotonośnej kury, czyli Polski?

  To są poważne sprawy. Tu kradnie się poważne miliony, to nie przedszkole.

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.