foto: youtube.com

Bartłomiej Misiewicz skomentował sprawę Ewy Bugały, która po zaledwie dwóch dniach zrezygnowała z pracy w PKN Orlen. Wcześniej burzę wywołało zatrudnienie dziennikarki TVP w spółce.

„Już to mówiłem, dziś powtórzę: bardzo duże są siły w Polsce, które nie pozwolą młodemu pokoleniu, ‘bez pleców’ pracować uczciwie na rzecz Ojczyzny. Warto tych krzykaczy zapamiętać – jeszcze nie raz się objawią… @EwaBugala” – napisał Misiewicz.

Misiewiczowi odpowiedział Sebastian Kaleta: „Bartek, mylisz się. Wielu młodych ludzi pracuje ciężko ‘bez pleców’ w różnych instytucjach na rzecz Ojczyzny. Te ‘siły’ być może chcą, aby to młode pokolenie było kojarzone ze złymi przykładami i zniechęciło się do ciężkiej pracy. Ciekawe jakie przykłady biorą na warsztat?”

Była dziennikarka TVP swoją decyzję o odejściu z PKN Orlen argumentowała „brutalnym hejtem”, który na nią spadł. „Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia” – napisała.

1 KOMENTARZ

  1. To jest człowiek który z kopa wyjebał drzwi do SKW ,ty na pewno byś tego nie zrobił .Powiem więcej ty pewnie na samą myśl został byś sparaliżowany strachem .
    To jak nazwać kierowce Siemoniaka ? Potrafisz być obiektywny czy tylko piszesz byleby coś naskrobać .Podejrzewam że nie, od lewaka nie oczekuje się przyzwoitości .Potraficie tylko srać do okoła na wszystkich .

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.