Płatności internetowe zrewolucjonizowały cały świat, ułatwiły opłacanie zakupów czy rachunków. Nie każdy z nas jednak preferuje taki sposób płatności. Dlaczego? Powód jest prosty, hakerzy czyhają na każde nasze potknięcie, aby przejąć nie tylko zgromadzone na koncie oszczędności, lecz także dane poufne.

Karta podarunkowa Netflix – sposób na bezpieczne i anonimowe płatności

Jeśli nie chcesz używać płatności internetowych ani za pomocą swojej karty płatniczej, ani za pomocą banku, nie musisz rezygnować z subskrypcji ulubionych platform. Już od wielu lat na rynku dostępne są rozwiązania dedykowane dla bezpiecznych płatności oraz osób nieposiadających rachunku bankowego czy karty płatniczej. Tą opcją są karty przedpłacone. Jeśli więc jesteś fanem kina, możesz bez żadnych przeszkód korzystać z serwisów VOD. Wystarczy kupić np. doładowanie Netflix.

Kod podarunkowy Netflix – jak działa taka opcja?

Karta podarunkowa Netflix działa na bardzo prostej zasadzie. Wystarczy przejść się do sklepu stacjonarnego oferującego możliwość zakupu takiego rozwiązania. Uzyskana karta Netflix zawiera kod, który wprowadza się w serwisie Netflix i aktywuje subskrypcję. Gdzie można nabyć kartę przedpłaconą? Możliwości jest wiele. Możesz udać się do kiosków czy supermarketów. Jeśli natomiast interesuje Cię unikatowe doładowanie Netflix, skorzystaj z oferty Żabki.

Unikatowa karta podarunkowa Netflix w Żabce

Dlaczego karta podarunkowa Netflix z Żabki jest unikatowa? Otóż sieć sklepów z zielonym logo oferuje zakup doładowania Netflix w szerokim przedziale kwotowym. Standardowe opcje to: 40 lub 120 zł. W Żabce natomiast możesz nabyć kartę Netflix o wartości 40-500 zł. Co więcej, karta przedpłacona Netflix nie ma daty ważności. Nie musisz się więc spieszyć z jej wykorzystaniem. Ponadto można ją wykorzystać na dowolnym urządzeniu, na którym możliwe jest zainstalowanie aplikacji Netflix.

Kod podarunkowy Netflix – idealny pomysł na prezent dla każdego

Karta Netflix to opcja dla każdego miłośnika światowego i polskiego kina. Netflix to platforma, która proponuje dostęp do wielu znakomitych tytułów. Możesz przebierać w filmach i serialach z różnych gatunków. Co więcej, karta przedpłacona Netflix jest również doskonałą opcją na prezent. Możesz podarować ją bliskim. Szczególnie ucieszą się z niej jednak osoby, głównie najmłodsi, którzy nie posiadają karty płatniczej. Dzięki takiemu podarunkowi będą mogły zwiększyć ilość środków na swoich koncie Netflix i korzystać z doskonałej rozrywki.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany