fot. Facebook

22-letnia Katia Steciuk z Rosji nieomal życiem przypłaciła egzotyczną wycieczkę do Dubaju. Jej historia przypomina tragedię Magdaleny Żuk z ubiegłego roku.

22-letnia Rosjanka, tak jak Magda Żuk, wyskoczyła z okna hotelu. Pojechała do Dubaju do pracy jako modelka. O sprawie informuje “Fakt”.

Początkowo informacji na temat dramatycznego zdarzenia było bardzo niewiele. Na rosyjskich portalach szybko zaczęły pojawiać się spekulacje, dlaczego 22-letnia Katia wyskoczyła z szóstego piętra hotelu w Dubaju.

Kobiecie cudem udało się przeżyć upadek z tak dużej wysokości. Nie obyło się bez poważnych obrażeń, kobieta ma urazy kręgosłupa, ale prawdopodobnie będzie chodzić. Katia przeszła już dwie operacje, a jej stan poprawił się na tyle, że mogła opowiedzieć, co wydarzyło się tamtego dnia.

Dlaczego skoczyła? Jak relacjonowała Steciuk, uciekała przed agresywnym mężczyzną, który chciał ją zgwałcić. Miał grozić jej nożem. 22-latce w pewnym momencie udało się wyrwać nóż napastnikowi i lekko go ranić. W tym momencie dziewczyna podbiegła do okna i wyskoczyła z szóstego piętra.

Tymczasem napastnik został schwytany przez policję. Zatrzymano go na lotnisku w Dubaju. Teraz grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Brak informacji, kim jest.

źródło: fakt.pl/ndie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.