Wikimedia.com
Wikimedia.com

Feministka, Kazimiera Szczuka która w wyborach do europarlamentu startowała z list Twojego Ruchu/Europy Plus postanowiła wstąpić do partii Janusza Palikota.

Szczuka na konferencji prasowej poinformowała, że zrobiła to ze względów “przyjacielskich i merytorycznych”, ale jednocześnie dodała że wstąpienie w szeregi Twojego Ruchu to formalność, gdyż z partią tą ściśle współpracuje od dawna.

Należy wykonywać takie gesty w czasie, kiedy dla partii jest negatywna prasa i to niezasłużenie. Mimo błędów i wypaczeń, ten projekt (Twój Ruch – red.) jest w moich oczach najbardziej obiecujący – mówiła feministka.

Palikot z kolei dodawał, że:

“Dziękuję Kazi za tę decyzję”.

Szczuka będzie jednocześnie w komitecie poparcia Janusza Palikota w wyborach na prezydenta RP.

10 KOMENTARZE

 1. Ta “dziwka” ma więcej rozumu w paznokciu, niż wy, parszywe faszytstowskie gnoje, w swoich pustych, skleryczałych łbach. Co za szambo!!!

  0

  0
  • A jebal cie w dupe wsciekly pies zwyrodnialy zdrajco lewaku. Szmato, gnido, mendo, karaluchu, stonko ziemniaczana, zakalo narodu, POpaprancu. Przez takie parchy jak ty Polska upada. Jebal cie pies, razem ze zbokiem biedroniem i przebierancem grodzkim, sqrvysynu.

   0

   0
 2. Kurwa która dawno nie miała w swojej pizdzie kutasa. Jakby ją jakiś śmiełek zruchał porządnie w cipe i dupę to inaczej by gadał a tak musi robić sobie palcówkę.

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.