Europą wstrząsnął kolejny krwawy zamach, ale zwolennicy przyjmowania imigrantów nie mają zamiaru rewidować swoich poglądów. Przykładem jest posłanka PO Małgorzata Kidawa-Błońska.

Platforma jest za tym, żeby zrealizować te zobowiązania i to do czego zobowiązał się rząd polski, kiedy premierem była pani Ewa Kopacz, która wprowadziła mechanizmy zabezpieczające interesy naszego kraju – powiedziała na antenie RMF FM Kidawa-Błońska.

Posłanka zapytana o zamach w Manchestrze, do którego doszło po poniedziałkowym koncercie, stwierdziła, że mamy do czynienia ze straszną zbrodnią, ale nie możemy okazywać strachu ani “zamykać się w domu”.

Na pewno nie możemy zmieniać naszych przyzwyczajeń, bo przecież o to chodzi zamachowcom, żebyśmy zaczęli się bać. Musimy żyć i nie pozwalać zmieniać naszego życia – uważa.

Wicemarszałek Sejmu podkreśliła, że wtedy gdy premier Kopacz deklarowała gotowość do przyjęcia tzw. uchodźców, Polska mogła bezpiecznie przyjąć 7 tysięcy osób. Dodała, że były to osoby sprawdzone, naprawdę potrzebujące pomocy, a wśród imigrantów osoby mające złe zamiary są “mniejszością”.

Większość chce żyć spokojnie. 7 tys. osób maksymalnie w naszym kraju nie zakłóci bezpieczeństwa Polski, a możemy pomóc ludziom wrócić do normalności – zakończyła.

5 KOMENTARZE

  1. Pani Kidawa-Błońska powinna zawisnąć na szubienicy, za ZDRADĘ POLSKI.. Jak i z dobry tysiąc innych “Europejczyków”, jak np. Pani Holland, czy inne Scheuringi-Wielgusy, Radki Sikorskie i Schetyny, bo DOSKONALE WIEDZĄ, co robią (i za czyją kasę..). Ta swołocz uważa się w dodatku za POLAKÓW, wytykając prawdziwym patriotom polskim – “nacjonalizm”, jak gdyby pojecie “nacjonalizmu” było czymś nagannym (patrz – monopol na nacjonalizm, ba, na SZOWINIZM – Izraela i żydków, którzy JAKOŚ U SIEBIE CIAPATYCH “uchodźców NIE przyjmują, a nawet wręcz – POWODUJĄ ich “produkcję” na Bliskim Wschodzie).. To ręce opadają, gdy się widzi taką bezczelną swołocz, całkiem jawnie stojącą przed polskimi mikrofonami i kamerami…

    1

    0
  2. —“Większość chce żyć spokojnie. 7 tys. osób maksymalnie w naszym kraju nie zakłóci bezpieczeństwa Polski,”— Polski nie ale miast juz tak.ulokowac po 500 w 14tu miastach i mielibysmy to co oni,proste jesli Pochłaniacze Ośmiorniczek tak chca tych uchodzców to niech przyjmą ich do siebie na wiejską lub w pobliżu…z dala od normalnych ludzi

    8

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.