fot. telewizjarepublika.pl

We Francji ataki terrorystyczne, w ostatnim został brutalnie zamordowany ksiądz katolicki. W tym czasie Mateusz Kijowski z Komitetu Obrony Demokracji: „Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu chrześcijańskiego, to okazuje się, że islamski nie jest zagrożeniem”.

Lider Komitetu Obrony Demokracji był gościem radia TOK FM. Rozmowa toczyła się o przyszłości KOD-u, bieżącej polityce i to, co nas teraz interesuje… o wydarzeniach na świecie. Tutaj Kijowski dał popis.

„Kiedy mówimy o terrorystach islamskich, to wydaje mi się, że w Polsce tego nie rozumiemy. Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu islamskiego w Polsce i Europie i na liczbę terroryzmu chrześcijańskich, czy innych wydarzeń, to okazuje się, że terroryzm islamski nie jest zagrożeniem” – uspokaja lider KOD-u.

„Medialnie to się dobrze sprzedaje, bo można to powiązać z wędrówką ludów. (…) Gdybyśmy mieli zdefiniować o co chodzi w tych zamachach, to chodzi o fundamentalizm, którego się boimy. Boimy się fundamentalizmu islamskiego, chrześcijańskiego czy fundamentalizmu Erdogana, czy PiS-u” – przekonuje Kijowski.

ndie.pl

6 KOMENTARZE

 1. Taki sam jak Bolek po trupach do celu a wartosci nadrzedne nie maja dla tego ko(d)ziarza zadnej wartosci zreszta czego sie spodziewac po zwyrodnialcu ktory nie dba o wlasne dzieci

  7

  0
  • Właśnie, oglądałem Wiadomości na TVP była informacja jak dziennikarze GW oczerniają, szkalują, Polskie w świecie. Kiedyś kupowałem tą gazetę, czytałem i nawet wierzyłem co pisali, dziś jest mi wstyd że byłem tak naiwny. Boże! gdzie ja miałem wtedy rozum?

   23

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.