Komitet Obrony Demokracji apeluje do swoich zwolenników o wsparcie pieniężne. Na oficjalnej stronie internetowej organizacji znajduje się numer konta, pod który można wpłacać datki. Do tej pory uzbierano niemal 350 tys. zł.

KOD utrzymuje, że przyjmuje pieniądze jedynie od osób prywatnych. Jego konta zasilić można na wiele sposobów: poprzez specjalny numer na stronie internetowej, wrzucając pieniądze do puszek w trakcie manifestacji bądź poprzez portal zrzutka.pl. Jak widać obrońcy demokracji radzą sobie na wszelkie możliwe sposoby.

Do tej pory KOD-owi udało się zebrać 341 446,54 zł. Jak dotąd wydano z kasy 103 160,50 zł, m.in. na ulotki, znaczki, banery i flagi.

telewizjarepublika.pl/mn

4 KOMENTARZE

  1. Ogłoszona puszkowa zbiórka na KOD to zwykła ściema mająca przysłonić prawdziwe źródła finansowania.
    Ta mistyfikacja pt. zbiórka na KOD rozpoczęla się po fali informacji zalewających internet wskazujących, że źródłem finansowania ‘oddolnego’ KODu są organizacje związane z Sorosem.

    Nie dajcie się nabrać!

  2. Pytanie tylko: PO CO? Skoro jest to inicjatywa oddolna obywatelska o tak wzniosłych ideałach? I rzekomo ludzie protestują nie dla korzyści finansowych…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.