Komitet Obrony Demokracji przypuszcza atak na księdza Jacka Międlara, masowo donosząc na niego do Wizytatora, księdza Kryspina Banko. To wszystko w rzekomej „trosce” o dobro Kościoła.

Apelujemy do ludzi dobrej woli o stanięcie murem za księdzem Międlarem. Wysyłajmy list do przełożonych księdza Jacka. Pokażmy, jak wielu z nas solidaryzuje się z młodym kapłanem. Piszmy do bezpośredniego przełożonego ks. Międlara oraz do Przewodniczącego KEP abp. Stanisława Gądeckiego. Tekst listu został zaproponowany przez jednego z Internautów.

Oto treść maila do wysłania!

Czcigodny Księże Wizytatorze/Arcybiskupie!

Błagam o wstawiennictwo za księdza Jacka Międlara, który jest obecnie nikczemnie prześladowany przez nieprzyjaciół Boga i Kościoła, m.in. z Komitetu Obrony Demokracji oraz demoliberalnych mediów, którzy to wszędzie gdzie tylko mogą go oczerniają i szkalują za to, iż ten z pełnym poświęceniem kroczy uświęconą drogą Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego i bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Cały Patriotyczny Obóz Narodu Polskiego jest mu dozgonnie wdzięczny, jako że daje świadectwo ofiarnego życia i godnego postępowania dla wszystkich Polaków-Katolików bez wyjątku. Ksiądz Jacek Międlar w żadnej ze swoich wypowiedzi nie sprzeniewierzył się doktrynie świętej wiary katolickiej. Co więcej, zawsze stawał w obronie Kościoła katolickiego oraz naszej ukochanej Ojczyzny.Bezgranicznie ufając Bogu, pozostaję w modlitwie, wierząc, iż Duch Święty wskaże Księdzu właściwą drogę do serc wiernych Kościołowi, którzy to upodobali sobie ks. Międlara za swojego Pasterza.

Adresy e-mail:

Ksiądz Wizytator Kryspin Banko:

kryspincm@op.pl

kuriacm@misjonarze.pl

Przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki:

skep@episkopat.pl

Jeżeli przełożeni nie ustosunkują się do naszych próśb, będziemy zmuszeni zaprotestować w inny sposób.

4 KOMENTARZE

 1. Pani Lidia Jasińska (siostra Jana Jasińskiego na którego donosił laureat pokojowej nagrody Nobla Wałęsa): Wałęsa zamordował człowieka! Jestem całym sercem za księdzem Jackiem. Warto może zweryfikować czy kłamię a jeśli nie kłamię poprosić panią Jasińską o wywiad.. Cały komentarz pani Jasińskiej: „Wielgus..Bieńkowska i inne antypolskie lafiryndy musiałyby chodzić w peruce…ladacznice w czasie wojny golono…były bowiem takie lafiryndy zagrożeniem dla Polaków ..a teraz takim zagrożeniem są nienapasione ladaca…takie zaKODowane mendy!
  Gdyby to był czas okupacji to takie śmieci jak ta POsłanka czy BOLEK po prostu zutylizowano by…
  Scheuring-Wielgus ma szczęście jak BOLEK….
  BOLEK ..ty to jednak masz szczęście!
  Gdyby to był czas okupacji…mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego …po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie szujo…donosicielu…sprzedawczyku…SB ku…zbrodniarzu..zdrajco…szkodniku POLSKI!
  KIM są obrońcy zdeprawowanego analfabety z lepianki w POpowie??? który zdolny był nawet do zrównania z ziemia grobu swojego pierworodnego nieślubnego syna GRZESIA???
  Bolek w 70 roku sprzedał kolegów z W-4 -w tym mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB!!!..a mój brat był 7 lat młodszy od tego bandziora!
  W 80 roku BOLEK wespół z SB zamordował 18 letniego Tadzia Szczepańskiego…Tadzia Gawrońskiego…sprzedał POLAKÓW…”by im – tym komentatorom-obrońcom” -żyło się lepiej!
  Tylko zbrodniarz może bronić zbrodniarza!
  Dla SB ków i SB ckich trolli nic nie znaczy wysadzenie ludzi w powietrze….!
  ……..
  Księże Jacku popieram Cię całym sercem za odwagę w walce z SB cją …UB cją…WSI owymi i innymi zdrajcami Polski!”

  15

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.