foto: tvn

TVN znów sieje bezczelną propagandę. Kolejne wydanie „Faktów” poświęca neonazistom w Polsce i zestawia szefa MSWiA ze swastykami.

„To miała być informacja ministra spraw wewnętrznych (…) i teoretycznie była. (…) Powtarzał hasło ‘zero tolerancji’. Gorzej było z tym, co miał przedstawić z informacją” – usłyszeliśmy w materiale „Faktów”.

Brudzińskiemu zarzucono nie tylko to, że nie podał żadnej liczby o innych organizacjach, ale ironizowano również z tego, że stwierdził, iż poważniejszym problemem niż tort z ułożoną z wafelków swastyką, są realne i niebezpieczne ataki na biura poselskie polityków PiS-u.

Widzowie mogli zobaczyć zbitkę zdjęcia Joachima Brudzińskiego z obrazami nazistowskich symboli ze słynnego już reportażu „Superwizjera”.

Sprawę skomentował na jednym z portali społecznościowych Rafał Ziemkiewicz. „Znalazłem sposób na neonazistów w Polsce! Po prostu – wyłączyłem TVN. I zniknęli bez śladu!”.

„Trudno nie użyć słowa na k. ‘Wybitnie hermetyczna’, pięcioosobowa organizacja – wedle słów samego odkrywcy – jest szósty dzień czołówką ‘Faktów TVN’, przedmiotem debaty w sejmie i gigantycznej antypolskiej gównoburzy rozszerzonej przez ‘totalną opozycję’ na cały świat !!!” — dodał.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.