Foto: www.flickr.com

Polska wygrała wczoraj z Wenezuelą 3:0. To już trzeci mecz Polaków (na trzy mecze) z takim wynikiem. Tym samym Polska zapewniła sobie awans do drugiej grupy.

Wczorajsza gra naszych siatkarzy była imponująca. Polacy wygrali w kolejnych setach: 25:20, 25:13, 25:14. Biało-Czerwoni zwyciężyli więc ze znaczną przewagą we wczorajszym spotkaniu.

Bardzo dobrą grą wykazali się: Mariusz Wlazły, Michał Kubiak, Mateusz Mika i Marcin Możdżonek. Nasza drużyna doskonale kończyła ataki, ale i w obronie działali bardzo sprawnie, czego przykładem jest Marcin Możdzonek. Swoimi serwami wytrącił przeciwników Mariusz Wlazły. Nie każdy serw Wlazłego Wenezuelczycy byli w stanie odebrać. Zarówno w serwach jak i obronie wykazał się także już wielokrotny siatkarz reprezentacji Polski Michał Kubiak. Gra przeciwników nie sprawiła dzisiaj Orłom większego problemu.

Trzeci mecz z wynikiem 3:0 dla Polski zapewnił naszej reprezentacji awans do drugiej grupy. Przed Polską zostały jeszcze dwa mecze i miejmy nadzieję, że zakończą się również takimi zwycięstwami. Kolejny męcz odbędzie się już 6.09.2014 o godz. 20:15. Polska zagra z Kamerunem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.