NowoczesnaPL Petru, Balcerowicza i Frasyniuka… – stowarzyszenie o którym tylko nieliczni interesujący się polityką dotychczas słyszeli – mimo to w sondażu dla Faktów TVN Millward Brown jest przedstawiana jako partia z 5% poparciem zaraz za Kukizem, który uzyskuje 20%. Według innego sondażu IBRIS poparcie NowoczesnaPL wyniosło 11%. Skąd tak duże poparcie?

Sondaż IBRIS, który daje tak duże poparcie dla nowoczesnego “ugrupowania” został przedrukowany w największych portalach, z nagłówkami “Rewolucja w Sejmie” “Jesienią czeka nas polityczna rewolucja” “Sensacyjny sondaż”. Wyrasta nam koncesjonowana opozycja, wszak zmiany są nieuchronne, dlatego jak najszybciej trzeba wylansować nowy projekt i przeprowadzić skoordynowaną akcję – wataha związana z partią rządząca od 2007 roku dokładnie zdaje sobie z tego sprawę – postanowiono zatem wystartować z akcją krytykowania  PO, w konsekwencji przekierowywania jej poparcia na m.in nową NowoczesnąPL, która chce wyłapać jak największy wachlarz elektoratu, stając się tym samym populistyczną partią, wystarczy przeczytać jej główne cele:

Młodzi – perspektywy na lepsze jutro, szansy na osobisty rozwój i dobrej pracy w swoim kraju
Przedsiębiorcy – przejrzystych i przyjaznych warunków gry
Polskie rodziny – usług publicznych na wysokim poziomie i wyższej jakości życia
Osoby starsze – dobrego systemu opieki zdrowotnej i bezpieczeństwa na co dzień

Andrzej Olechowski – jeden z trzech ojców założycieli stwierdził ostatnio w rozmowie z TVN BIS, że akcja 4x tak to były ćwiczeniami dla uwaga… rzemieślników polityki! Powtarzam to były tylko ćwiczenia! Tym sposobem sam przyznał, że w 2004r. Platforma Obywatelska oszukała wyborców! Czym była ta akcja dla przypomnienia:

– Zniesienie immunitetu parlamentarnego
– Likwidacja Senatu
– Zniesie liczby posłów w Sejmie do 230
– Jednomandatowe okręgi wyborcze

Nieskazitelny Pan Tymochowicz, specjalista ds. wizerunku w Superstacji krytykuje PO: “Powołaliśmy państwo potwór,  Platforma Obywatelska stworzyła państwo potwór, a nie państwo gdzie można normalnie żyć, i trzeba to ludziom prosto w oczy powiedzieć”  Człowiek, który wykreował Palikota, nagle chce być medialnym autorytetem dla”antysystemowego elektoratu” naprawdę macie nas za idiotów, i myślicie, że uwierzymy w te bajeczki? Co istotne Tymochowicz w rozmowie z Super Expressem doradza Kukizowi aby stworzył “Antypartię Kukiza” Dlaczego? “ponieważ trzeba rozpieprzyć w pył to co zawaliła platforma” – przyznaje. Stowarzyszenie NowoczesnaPL szykuje na 31 maja kongres na Stadionie Narodowym, wtedy zobaczymy, że coraz więcej ludzi zacznie stopniowo wstępować w ich szeregi z tonących partii takich jak PO, PSL, SLD, a propaganda w mediach nabierze tempa, to co obecnie jest w kwestii sondaży, to tylko przedsmak politycznego szamba.

Platforma podobnie zaczynała tworząc najpierw stowarzyszenie i wybijała się później na liberalnych gospodarczo hasełkach, jednak bez pomocy funkcjonariuszy w mediach miałaby małe szanse. Dlatego teraz nie możemy dać się nabrać ponownie na wizerunkowe manipulacje tych samych ludzi, którzy wykrzykują chwytliwe hasła dla młodych ludzi, musimy pamiętać, że koryta tak łatwo nie oddadzą, wszystkie chwyty dozwolone!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.