commons.wikimedia.org
commons.wikimedia.org

Podczas  jubileuszu 135-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu, Ewa Kopacz odniosła się do zarzutów o stopniowe dążenie rządu PO – PSL do sprzedaży terenów leśnych w naszym kraju.

Mój rząd, rząd PO i PSL nigdy nie planował i nie planuje prywatyzacji Lasów Państwowych. Jest dokładnie odwrotnie, wzmacniamy pozycję Lasów, my dbamy o polskie lasy i cieszymy się, że ich kondycja jest coraz lepsza – stwierdziła Kopacz, nie odnosząc się jednak do tego czy wzmacnianiem Lasów Państwowych można nazwać drenowanie ich z setek milionów złotych rocznie.

Dalej premier Ewa Kopacz, zaczęła mówić o … honorze:

Ci, którzy są z Radomia wiedzą, co znaczy dla radomian honor. Ja dzisiaj daję Wam najświętsze słowo honoru: dopóki Platforma Obywatelska będzie miała cokolwiek do powiedzenia, rządząc w tym kraju, nigdy Lasy Państwowe nie zostaną sprywatyzowane – stwierdziła, a na koniec dodała:

Dzisiaj Lasy Państwowe są w dobrych rękach, Lasy Państwowe dobrze zarządzają tym wspólnym majątkiem Polaków.

3 KOMENTARZE

  1. To w takim razie, czemu przemycali projekt ustawy o prywatywacji Lasów Państwowych w Sejmie o godz. 00:45 w nocy? Tylko 5 głosów przeważyło i Lasy Państwowe zostały państwowe. Chwała Panu! Alleluja!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here