Nie milkną echa audytu rządów PO-PSL dokonanego przez rząd PiS-u. Tym razem głos w sprawie zabrała Ewa Kopacz.

Była premier gościła w radiu TOK FM. Jej zdaniem audyt poprzednich rządów powstał z chęci zemsty. Dodała jednocześnie, że czuje się bezkarna.

Oni chcą przede wszystkim zemsty, taka ich natura, a natury się nie zmienia. Ich naturą jest mściwość? Czy mi coś zrobią? Nic mi nie zrobią, mam nadzieję, że dalej żyjemy w demokratycznym kraju, a sądy są niezawisłe, i to mnie trzyma przy życiu […]. Żyjemy w kraju, w którym nieodpowiedzialna grupa ludzi chce urządzić i zawłaszczyć nam życie, wtedy, gdy im się to uda, to życie stanie się koszmarem – powiedziała Kopacz.

No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że rząd nie poprzestanie na gadaninie i przejdzie do konkretów, ścierając tym samym uśmieszek z twarzy byłej premier.

 

5 KOMENTARZE

 1. To zwykła bunczuczna zarozumiała baba .PiS nie potrzebuje ci nic robić ,wystarczy ,że zrobi jej spacerek wśród szpaleru zwykłych porządnych obywateli a oni już ja osadza wg zaslug

  23

  1
 2. Trzeba było wyjechać do tej kanady… Mam wrażenie, że tej wypowiedzi to publiczny apel do jej mocodawców, aby jej ratowali tyłek… Ale nieskutecznych płotek nikt nie będzie ratował 😉

  26

  0
 3. Mam nadzieję, że ta szmata się przejedzie jeszcze na tej wypowiedzi. Kolejna która kłamała ludziom prosto w oczy z tym swoim dziwkarskim uśmieszkiem. “Na głębokość jednego metra przekopywali wszystko dokładnie, przesiewali, każdy element znaleźli. Byłam przy tym, widziałam.” Zwłoki też identyfikowała każde jedne.

  Kolejna która afery zamiatała pod dywan śmiejąc się Polakom w twarz.

  Jej nie powinni ustawiać pod ścianę a puścić między ludzi, żeby ją zatłukli gołymi rękami za to wszystko co dla Polski zrobiła.

  Pozdrawiam

  39

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.