źródło: Instagram

Andrzej Duda na TikTok’u zrobił furorę. Mimo, że dodał tylko jeden filmik, bardzo szybko stał się on popularny. Dodanie filmu na popularny portal młodzieżowy z pewnością było częścią przemyślanej kampanii wyborczej. Jednak jego odbiór był głównie negatywny ze względu na panującą pandemię. Oglądający go nie szczędzili słów!

Każdego dnia zarówno w Polsce jak i na świecie COVID-19 zbiera coraz większe żniwa. Wielu z nas znajduje się w ciężkich sytuacjach zarówno zdrowotnych jak i materialnych. W całym kraju ludzie odczuwają coraz większy niepokój, strach. Właśnie dlatego większości internautów ciężko uwierzyć, że w takich okolicznościach pojawił się Andrzej Duda na TikTok’u, zachęcając młodzież do esportu.

Andrzej Duda na TikTok’u – opinie

Sytuacja w naszym kraju jest bardzo zła, a każdego dnia staje się jeszcze gorsza. Codziennie obserwujemy wzrost zachorowalności w Polsce w setkach osób, jednak to nie przeszkadza władzom w prowadzeniu kampanii wyborczej. Wybory są coraz bliżej i na tą chwilę zarówno sam prezydent jak i wielu polityków uważa, że nie ma przeciwskazań do ich odbycia się.

W ostatnim czasie rząd brał pod uwagę pomysł przymusowego głosowania, które kończyłoby się odpowiedzialnością karną dla osób nieprzestrzegających zasad. Chwilowo pomysł został odsunięty, jednak każdego dnia pojawiają się nowe doniesienia.

Internauci ostro skomentowali zachowanie prezydenta, które ich zdaniem było nie na miejscu. Prawdopodobnie gdyby taka inicjatywa Andrzeja Dudy wyszła wcześniej, w innym momencie obywatele chwaliliby zachowanie prezydenta. Jednak obecne okoliczności w kraju jak i za granicą są bardzo złe, a próba osłodzenia całokształtu filmami na TikToku’u z pewnością nie przyniesie powodzenia.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.