foto: Piotr Drabik

Janusz Korwin-Mikke skomentował poczynania rządu oraz KOD-u. Stwierdził, że partia Jarosława Kaczyńskiego powinna wstąpić w szeregi KOD-owców, bo to właśnie ona jest największym obrońcą rządów większości.

„PiS w całości powinno przepisać się do KOD-u. PiS-owcy powinni występować jako obrońcy demokracji, bo to oni są za rządami większości” – powiedział Janusz Korwin-Mikke. „KOD i opozycja występują w obronie prawa, a nie w obronie demokracji. Zauważmy, że PiS, mając większość, robi, co chce, taka jest zasada demokracji. Wobec tego to PiS jest obrońcą demokracji, a nie KOD” – stwierdził.

Według polityka „kiedy przyjdzie wiosna i zrobi się ciepło, KOD i pokrewne organizacje zajmą jakiś plac w Warszawie i urządzą nam Majdan po to, żeby obalić rząd. Jest silne wsparcie zza granicy, ludzi, którzy mają realny pretekst”.

„Międzynarodowa sytuacja Polski jest bardzo nieprzyjemna. PiS atakował nie tylko Niemcy i Rosję, powtarzając błędy sanacyjnej Polski, oprócz tego wdał się teraz jeszcze w spór z Ameryką. W USA Sąd Najwyższy jest czymś na kształt świętości i mowy nie ma, żeby jakikolwiek polityk określił zebranie Sądu Najwyższego jako zebranie przy kawie” – dodał.

 

Najwyższy Czas!/mn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.