„Sądzę, że dopiero gdy zginie któryś z ważnych funkcjonariuszy unijnych, to padnie blady strach na tych idiotów. To są ludzie, którzy żyją w zamkniętym świecie, nie mają pojęcia o realiach życia normalnych Europejczyków i narażają wszystkich na niebezpieczeństwo” – powiedział lider Narodowców RP Marian Kowalski.

„To jest typowa akcja odwetowa. Chodzi o to, by nikt nie próbował w żaden sposób działać przeciwko społecznościom muzułmańskim. To jest jasny sygnał, że oni są silniejsi od państw starej Unii i nie cofną się przed niczym”.

„Przede wszystkim nie należy popełniać błędu polegającego na wpuszczaniu do UE dużej ilości ludzi, którzy nie mają żadnej ochoty na przyjęcie naszego stylu życia. To jest nauczka dla nas. Liczę, że rząd Polski dalej będzie stał twardo na stanowisku nienarażania Polaków na podobne niebezpieczeństwa co w Belgii”.

 

stefczyk.info/mn

5 KOMENTARZE

  1. Teraz w UE rządzi dżihadysta – kochanek paniusi Fatimy, jak ją zwą Niemcy – czyli kryptobolszewiczki Angeli Merkel. Nam Europejczykom się czasem wydaje, że to Niemcy trzęsą Unią, ale to raczej czerwona masoneria rządzi.

  2. Odnosi się wrażenie jakby ktoś celowo sterował polityką Europejską by takie akty barbarzyńskie miały łątwość zaistnienia..
    Bo nie wierzę żę aż tak tępych przywódców mogą mieć Europejskie  państwa. Może jest ciche przyzwolenie by doprowadzić do skłócenia wewnętrznego rozłamu..Państwa policyjnego, koloni multikulti? .. Kto na tym skorzysta?

  3. Grupa V4 powinna zjednoczyć swoje siły , twardo stanąć w obronie szczelności swoich granic i nie dać się naciskom tych niepoprawnie poprawnych politycznie oraz nie wpuszczanie choćby jednego z tych najeźdźców, bo tak jak mówi Orban – Przyjęcie jednego z nich,to o jednego za dużo.

  4. UWAGA! WAZNE! Kredowa akcja odwetowa w Brukseli przynosi jednak rezultaty! Podobno paru islamistow zadusilo sie ze smiechu, a paru zesralo w meczecie, za co zostali ukamienowani w trybie doraznym, Tak Trzymac! Czuwaj!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.