Marian Kowalski / foto: Damian Kowalski Parezja.pl

Marian Kowalski gościł w telewizji “Idź pod prąd”. Wśród wielu poruszanych wątków był i ten dotyczący pozwu, jaki KOD miał złożyć przeciwko liderowi Narodowców RP.

W piątek podczas wizyty w telewizji “Idź pod prąd” Marian Kowalski opowiadał o kolejnych zwrotach akcji w związku z pozwem, jaki przedstawiciele KOD-u mieli złożyć przeciwko byłemu kandydatowi na Prezydenta RP.

KOD-ziarze skarżą się, że ja mówiłem, że ich pozabijam. Moi drodzy, wiecie, że ja nie rzucam słów na wiatr, to wy nie tak od razu na policję. Jakbym obiecał, to bym dotrzymał słowa – ironizował Kowalski.

Po chwili jednak lider Narodowców RP spoważniał i po raz kolejny w ostrych słowach skomentował postępowanie Komitetu Obrony Demokracji.

Naprawdę nie jesteście warci tego. Żartem, śmiechem sami sobie walicie gole. Już każdy wie, że to nie jest żadne 100 tys. inteligentów, tylko zbieranina idiotów, chamów i zwykłych ubowców. Tyle mam wam do powiedzenia.

Kowalski wyjaśniał również, że przedstawiciele KOD-u złamali zawartą umowę odnośnie przebiegu manifestacji, a następnie poszli skarżyć się na policję.

Najpierw się umawiacie na przestrzeganie reguł na manifestacjach, że nie będziemy się zbliżać na pięć metrów, potem prowokujecie, lecicie na psiarnię i jeszcze kłamiecie, że ktoś was chciał pozabijać. Dobrze, że nie zeszczaliście się w spodnie, bo był mróz – zakończył polityk.

https://www.youtube.com/watch?v=PoWRHj7ncP4

6 KOMENTARZE

 1. Katolicy to najgorsza ogłupiona grupa społeczna, zaślepiona, niedouczona, czerpiąca moralność z głupoty przodków i strachu przed duchami. To ludzie żyjący nadzieją w innym wyimaginowanym i wklepanym przez indoktrynację w dzieciństwie wymiarze, próbujący realnie rozumiejącym świat narzucić swoją filozofię. Pozbędziemy się katolików z Polski przestaniemy się kłócić.

  9

  9
 2. to nie jest aż takie proste. znam zwolenników KOD, którzy zdecydowanie do zadnej, z wymienionych, kategorii nie należą. a wręcz odwrotnie.
  no i za cholerę nie wiem czym KOD zawrócił im w głowie.

  uważam iż sprawa wymaga jednak głębszej analizy.

  11

  9
  • Do idiotów da się ich dopasować. Bo w XXI wieku, dobie internetu, aby dać się nabrać na tanią  propagandę TVN czy żydowskiej gazety dla Polaków to zaiste trzeba być idiotą.

   39

   4
   • no więc zjawisko jest głębsze. ludzie, o których wspomniałem, idiotami zdecydowanie nie są. świadczą o tym choćby ich osiągnięcia.

    IMHO: jednym z problemów Polski jest niska świadomość istnienia i skutków manipulacji medialnej oraz nowoczesnej psychologii społecznej.

    8

    1
   • Jeśli nie idioci to zwykli karierowicze albo skurwysyny. Bo skoro wiedzą, że to żadna obrona demokracji to albo ktoś ma na nich haki i zmusza ich na wycieczki albo robią to dla kariery i pieniędzy.

    4

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.