Marian Kowalski zapowiedział, że nie pozwoli, by Komitet Obrony Demokracji zorganizował w Polsce Majdan. „Jak będzie próba montowania Majdanu, to ja to zorganizuję, pojadę jako pierwszy” – stwierdził.

„Jeśli chcą nam zafundować jakiś zielonych ludzików, chcą nam odebrać przysłowiowy Krym, to my im zrobimy nowe Powstanie Warszawskie, ale tym razem musimy zwyciężyć” – powiedział szef Narodowców RP, poirytowany plotkami o zamysłach urządzenia w Polsce Majdanu.

„Daję deklarację jasną, jak będzie próba montowania jakiegoś Majdanu w Warszawie, to ja o kulach pojadę sam, ale jeżeli nie dołączy do mnie ta część patriotów, która jeździ na Marsze Niepodległości, jeśli potraktujecie te marsze Żołnierzy Wyklętych jak okazję tylko do pomaszerowania i pokrzyczenia, Marsz Niepodległości tylko jak pielgrzymkę, nie będzie was w momencie próby w Warszawie, to cała ta nasza gadanina, krzyki funta kłaków nie warta” – dodał.

 

idź pod prąd/stefczyk.info/mn

8 KOMENTARZE

 1. Chyba trzeba się zastanowić nad ostatecznym rozwiązaniem kwestii kodowsko-peowskiej. Takie złogi powinny zostać zutylizowane, bo zatruwają organizm jakim jest naród.

 2. Ten cały KOD to jest próba porównania sił liczebnych.Nie którzy co tam chodzą są opłacani.Nie ma co panikować.Niech manifestują aż im się buty zedrą.Za to 10 kwietnia im szczęka opadnie jak naród wyjdzie na ulicę w 6 rocznicę katastrofy Smoleńskiej i obronie rządu….

 3. Panie Marianie tak właściwie trzeba nie można ciągle nadstawiać drugi policzek. Trzeba się przeciwstawić chamstwu tępocie , zdrajcą i sługusą sorosa. Stary jestem ale jak potrzeba pomogę.

 4. Prawda jest niestety taka, że Kaczyński rozwala państwo od środka. Perfidnie. A środowiska takie jak Ruch Narodowy Kowalskiego nie robią nic. Zero. Jedyne komentarze są o KOD-zie. Co kogo obchodzi KOD?! Przecież KOD nawet nie jest stroną w sprawie.

  • Jan Kowalski: mnie obchodzi, i Ciebie powinien. Popatrz jaką kasą dysponuje, popatrz kto inwestuje w KOD, popatrz na twarze KODu. Nie widzisz? Lekceważysz?? Toś dziecko.

   • Tak proszę popatrzeć na twarze KOD-u. Twarze KOD-u to twarze polskiej inteligencji. Proszę też popatrzeć na twarze bojówkarzy z falangą na ramieniu, zwolenników „wielkiej Polski” . Nie łatwo zauważyć analogię z innym okresem w historii. W niechlubnej historii Niemiec. Narodowcy są tak opętani ideą wielkiej Polski, że gotowi są zniszczyć każdego, kto w ich niesłusznym mniemaniu tej polskiej potędze zagraża. I gdyby usłyszeli hasło, że trzeba „wrogów” (czyli Żydów, gejów, muzułmanów, komunistów) zniszczyć niszczyliby z zaciekłością dorównującą zaciekłości faszystów sypiących na głowy wrogów III Rzeszy cyklon b. Ruch narodowościowy to bardzo niebezpieczna rzecz, bo zbudowana na podstawie nienawiści i zła a nie żadnego tam patriotyzmu.

   • Chłopcze. Ja nie jestem z żadnego Kodu, a na demonstracje oczywiście chodzę. I nie ma znaczenia czy tam jest jakaś kasa czy nie; wisi mi to. Prawda jest taka, że naczelne PISiory póki co : przejęły władze wykonawczą. , ustawodawczą, zablokowaly sadowniczy, a teraz przejmują czwarta i ostatnią – Media. Takie są początki dyktatury 4 tyle że w naszym wydaniu, nieudolnej. Jako narodowcowi nie przeszkadza Ci, że będziesz miał zamiast silnego państwa (prędzej czy pozniej) folwark frustracja z sierścią kota na wycieraczce??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here