Każde środowisko lewicowe pozyskuje fanatyków głosząc hasła demokratyczne i skrajnie liberalne światopoglądowo, ale o ile plebs intelektualny zdradza swój pociąg do tych wierzeń, nie wiedząc, że są utopią i furtką do czegoś złego, o tyle człowiek rozumny zupełnie to środowisko ignoruje. To lewicę wkurza, gdyż chciałaby mieć dużo większy zasięg swych herezji. Niestety dla nich statystyka jest nieubłagana i osoba, obdarzona intelektem powyżej pewnego poziomu wie, że to droga donikąd i nie warto sobie zaprzątać głowy tak nielogiczną ideologią.

Lewica widząc fiasko swej propagandy zaczyna się mocno irytować niepowodzeniem „rekrutacji na stanowisko debila światopoglądowego” i mając do dyspozycji swe własne media typu TVN, Gazeta Wyborcza itp. Zaczyna obrażać i wyszydzać ludzi o innych przekonaniach, ale znów trafia na „szklany sufit”, gdyż w dobie internetu inteligentni ludzi czerpią wiedzę z tego medium, a nie z telewizji lub gazety faszystowskiej z Czerskiej.

Socjalizm i inne lewicowe wymysły są tak skonstruowane, że logicznie myślący człowiek zawsze je odrzuci i pojawia się potrzeba narzucenia – tych wymysłów – siłą, a jakże!

Przychodzi zatem taki moment, iż lewica, nauczona doświadczeniami, że prawicowców po dobroci nie idzie „wyprać” – wraca do swych korzeni, czyli do tego z czego słynie ideologia lewicowa od samego początku jej istnienia, a mianowicie faszyzmu i stalinizmu.

I teraz na lewicy dokonuje się podział. Lewaki nieco bardziej przebiegłe dalej udają istoty, o w miarę normalnym usposobieniu, ciągle udają demokratów, wolnościowców i intelektualistów, licząc na większy zasięg swojej indoktrynacji. Odwołują się często w swych telewizyjnych programach i szmatławcowych artykułach do ciemnogrodu – po jednej stronie i postępowej Europy – po drugiej. Ten typ lewaka jest jeszcze wyhodowany w czasach PZPR, gdzie temu środowisku żyło się fantastycznie i mogli niszczyć Polskę jak tylko chcieli, bez potrzeby przebierania się za demokratów.

Jednak następne pokolenie robactwa, które wykluło się z jaj tego pierwszego, by na ludziach pasożytować, niestety nie ma już w sobie takiego spokoju i zwyczajnie boi się, że w dobie nieocenzurowanego przez komuchów internetu nie ma już takiej siły rażenia dla swej chorej ideologii. Ten strach jest uzasadniony, gdyż o ile komuchy uwłaszczając się na majątku PRL, miały darmowy i swobodny dostęp do mediów, ogłupiając młodych, a teraz już starszych ludzi, to teraz niestety młodzież już gazet nie kupuje i gówna nie ogląda. Młodzi mają dostęp do normalnego przekazu w sieci i ani myślą o zmianie poglądów, które uważa za racjonalne. Pokolenie urodzone po 1989 roku traktuje lewackie „pierdolenie” raczej jako kabaret i obiekt drwin, a także owoc tak nielogiczny, że na 100% stworzony albo przez idiotów, albo oszołomów.

Młode lewactwo ma teraz wielki problem, gdyż jeżeli nie będzie miało możliwości uderzania z przekazem do dużej grupy ludzi to pozbędzie się też możliwości ich tresowania według wytycznych i cały projekt „Polaka-debila na skinienie lewaków” – szlag trafi. Niepowodzenie tego projektu wiąże się z brakiem pieniędzy dla środowiska zboko-socjalistycznego, a brak środków to upadek całej lewizny.

Jednak jeden z lewaków – niejaka Pacynka totalitaryzmu (Krzyś Pacewicz)- postanowiła, trochę przedwcześnie, wrócić do kolebki lewactwa, czyli ideologii Józefa Stalina i Adolfa Hitlera, widząc w tym jedyną drogę.

W zasadzie trudno się dziwić, że Pan Krzyś Pacewicz (syn funkcjonariusza Gazety Wyborczej), poszedł po całości i wiedząc, że młodzież nie jest wyprana i wcale nie przejawia ochoty na bycie wypraną postanawia wszystkich wyeliminować tworząc obozy zagłady dla młodzieży w wieku 13-19 lat pisząc w swoim manifeście komunistycznym tak:

Błagam, niech ktoś pozbędzie się młodzieży w wieku 13-19 lat metodą dowolną, nawet przypominającą ludobójstwo lub obóz śmierci!

906588fe1bc965039c462eaf9ea50277

Obawiam się jednak, że w Wolnej Polsce, o którą walczymy taka Pacynka Hitlera będzie musiała zrezygnować z chęci wymordowania wszystkich normalnych ludzi i zwyczajnie iść do ciężkiej pracy (po odsiedzeniu wyroku oczywiście) zamiast pasożytować na Polakach. Chyba, że do tego czasu ktoś tego oszołoma i faszysty nie wyeliminuje w którejś z ciemnych bram. Mamy zatem drugiego Adolfa Hitlera, który wyglądając jeszcze bardziej jak pizda, przejawia wielką ochotę do zrobienia Polakom holocaustu, od nas tylko zależy, czy takie chore na umysł łajdactwo z pomocą SLD i PO zdobędzie władzę w Polsce.

Pacynka – jeżeli czytasz ten tekst to wiedz, że tej siły już nie powstrzymacie Wy totalitarne, zbrodnicze, lewackie szumowiny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.