Ksiądz Międlar, któremu po raz kolejny przełożeni kazali milczeć, zdążył udzielić wywiadu “Rzeczpospolitej”. Tłumaczy w nim swoje ostatnie wypowiedzi.

Po tym jak Joanna Scheuring-Wielgus doniosła na księdza Jacka Międlara za jedno z jego kazań, duchowny nazwał ją konfidentką i stwierdził, że podczas II wojny światowej dla takich jak ona, była brzytwa. Chodzi oczywiście o golenie kobiet kolaborujących z Niemcami. Sam jednak stwierdził, że dziś zamiast brzytwy oferuje jej modlitwę.

W wywiadzie dla “Rzeczpospolitej” kapłan tłumaczy swoje ostatnie wypowiedzi.

Po pierwsze, społeczeństwo musi się dowiedzieć, kim jest pani Joanna Scheuring-Wielgus. Składała przysięgę poselską, gdy dostała się do Sejmu. Obiecywała, że będzie służyła narodowi, ojczyźnie. Ja w obronie ojczyzny i narodu stawałem, głosząc kazanie w Białymstoku. Jeżeli ona twierdzi, że stawanie w obronie ojczyzny i Kościoła jest propagowaniem ideologii faszystowskiej, mową nienawiści, to ona tej Roty nie wypełnia – powiedział.

Dodał jednocześnie, dlaczego uważa Scheuring-Wielgus oraz jej partyjne koleżanki i kolegów za konfidentów.

W tych określeniach, które ja użyłem, nie ma miejsca na półprawdę, nie ma miejsca na kłamstwo. Jeżeli doniosła na mnie do prokuratury, a wcześniej donosiła wraz z kolegami, koleżankami z Nowoczesnej i z Grzegorzem Schetyną do Brukseli na Polskę, dlatego, że niby Polacy, rząd i prezydent nie respektują konstytucji, to taką osobę nazywa się konfidentem, konfidentką.

Ksiądz Jacek w rozmowie z “Nowym Polskim Show” mówił też:

Politycy, którzy zachowują się konfidencją, nie działają dla dobra Polski, a dla innych aparatów. Schetyna donosił na Polskę do Brukseli rzekomo za to, że nie przestrzega Konstytucji. Ostatnio Krzysztof Mieszkowski doniósł na Mariana Kowalskiego, ponieważ ten skrytykował słowa Mieszkowskiego, jakoby Polska odpowiadała za Jedwabne, co jest bzdurą, czego dowiodła m.in. dr. Ewa Kurek. Głoszenie takich bzdur jak Mieszkowski działa na szkodę państwa. W przypadku polityków .Nowoczesnej i Platformy wydaje się, że walka z mityczną mową nienawiści działa tylko w jedną stronę. Gdy na fp KOD-u napisano, że należy zamordować prezydenta Dudę, nikt nie interweniował w prokuraturze. 

5 KOMENTARZE

 1. Pani Lidia Jasińska (siostra Jana Jasińskiego na którego donosił laureat pokojowej nagrody Nobla Wałęsa): “Wałęsa zamordował człowieka! Jestem całym sercem za księdzem Jackiem.” Warto może zweryfikować czy kłamię a jeśli nie kłamię poprosić panią Jasińską o wywiad.. Cały komentarz pani Jasińskiej: „Wielgus..Bieńkowska i inne antypolskie lafiryndy musiałyby chodzić w peruce…ladacznice w czasie wojny golono…były bowiem takie lafiryndy zagrożeniem dla Polaków ..a teraz takim zagrożeniem są nienapasione ladaca…takie zaKODowane mendy!
  Gdyby to był czas okupacji to takie śmieci jak ta POsłanka czy BOLEK po prostu zutylizowano by…
  Scheuring-Wielgus ma szczęście jak BOLEK….
  BOLEK ..ty to jednak masz szczęście!
  Gdyby to był czas okupacji…mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego …po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie szujo…donosicielu…sprzedawczyku…SB ku…zbrodniarzu..zdrajco…szkodniku POLSKI!
  KIM są obrońcy zdeprawowanego analfabety z lepianki w POpowie??? który zdolny był nawet do zrównania z ziemia grobu swojego pierworodnego nieślubnego syna GRZESIA???
  Bolek w 70 roku sprzedał kolegów z W-4 -w tym mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB!!!..a mój brat był 7 lat młodszy od tego bandziora!
  W 80 roku BOLEK wespół z SB zamordował 18 letniego Tadzia Szczepańskiego…Tadzia Gawrońskiego…sprzedał POLAKÓW…”by im – tym komentatorom-obrońcom” -żyło się lepiej!
  Tylko zbrodniarz może bronić zbrodniarza!
  Dla SB ków i SB ckich trolli nic nie znaczy wysadzenie ludzi w powietrze….!
  ……..
  Księże Jacku popieram Cię całym sercem za odwagę w walce z SB cją …UB cją…WSI owymi i innymi zdrajcami Polski!”

 2. Ksiądz Międlar ma 100% racji.A co jest dziwne blokująca go hierarchia KK jakoś nie zwraca uwagi na skandaliczne antypolskie wyskoki takich księży jak np.Sowa

 3. Oj szczylu, zapomniałeś, że podpisano Traktat Lizboński, lepiej go sobie doczytaj.. Póki jesteśmy w strukturach EU, póty mogą donosić i nic im nie możesz zrobić…

  • Oj d*bilu, zapomniałeś, że donosicielstwo nie ma nic wspólnego z podpisanymi traktatami. Widać, za głupi jesteś, żeby to pojąć bądź też sam takim donosicielem bywałeś/jesteś.

   Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.