Książka Bronisława Komorowskiego „Zwykły polski los” ceniona tak bardzo, że pół roku po premierze w jednej z największych księgarni internetowych Merlin.pl wyprzedawana jest za… 1,99 zł!

Książka to wywiad-rzeka z byłym prezydentem – przeprowadził go Jan Skórzyński, były dziennikarz „Rzeczpospolitej”. Książkę wydało wydawnictwo „Więź” jednak jak widzimy, obecnie cieszy się wartością niewiele większą od makulatury.

„Bronisław Komorowski opowiada w tej książce o losach swojej rodziny, o ludziach, wydarzeniach i wyborach, które go ukształtowały. Poznajemy autora jako opozycjonistę w czasach PRL, organizatora manifestacji patriotycznych, więźnia politycznego, wydawcę, drukarza i kolportera podziemnej literatury. Obok wielkiej historii znajdziemy tu także wspomnienia o poszukiwaniu zajęć dorywczych, wyjazdach na saksy, pracy nauczyciela i ankietera”

– czytamy w opisie publikacji.

Książka Bronisława Komorowskiego „Zwykły polski los” ukazała się w księgarniach 4 marca. Niektórzy politycy Platformy Obywatelskiej odradzali publikację przed wyborami, obawiając się, że może być ona wizerunkową katastrofą dla Kancelarii Prezydenta.

Komorowski na tej książce na pewno nie zarobi, dlatego dorabia jako celebryta i reklamuje cinkciarz.pl w Chicago.
71655106939

źródło:niezalezna.pl