Spersonalizowane gadżety cieszą się dużą popularnością, gdyż stanowią uniwersalny prezent na każdą okazję. Zaprojektowany kubek z nadrukiem możesz wręczyć z okazji urodzin, świąt lub w ramach upominku dla klientów firmy. Wbrew pozorom, stworzenie takiego projektu nie jest wcale trudne, gdyż wszystko odbywa się za pomocą kreatora. Jak wykonać taki gadżet, aby wyróżniał się na tle innych?

Dla kogo kubek z nadrukiem?

Gadżety z własnym nadrukiem są znane od dawna, jednak kojarzą się głównie z akcjami promocyjnymi. Obecnie nie trzeba już zamawiać dużych nakładów, gdyż można stworzyć pojedynczy kubek z nadrukiem. Dzięki temu można go wręczyć jako prezent lub wykorzystać we własnej kuchni. Taką możliwość docenią osoby, które chcą się wyróżniać i lubią otaczać się przedmiotami o indywidualnym charakterze.

Gdzie zamówić kubki z własnym zdjęciem?

Zaprojektowanie własnego nadruku nie wymaga specjalnych umiejętności, gdyż wszystkie czynności ograniczają się do skorzystania z kreatora. Firmy takie jak MegaKoszulki udostępniają na swojej stronie specjalne narzędzie, w którym można stworzyć kubek ze zdjęciem, napisem lub dowolną grafiką. Kreator ten jest w pełni intuicyjny i łatwy w obsłudze, dlatego każdy poradzi sobie z tym zadaniem.

Jak zrobić kubek z własnym nadrukiem?

Stworzenie projektu nie jest niczym trudnym i zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Na początku musisz zdecydować, z jakiej okazji chcesz zrobić kubek z własnym zdjęciem. Czy ma on służyć Tobie, czy może chcesz nim obdarować bliską osobę. Pomoże Ci to w wyborze grafiki oraz szczegółów projektu. Możesz wykorzystać własne zdjęcie lub jedną z gotowych propozycji, które również ciekawie się prezentują.

Kubek ze zdjęciem, logo czy napisem?

Kreator daje nieograniczone możliwości projektowania. Możesz wgrać własne zdjęcie i dodatkowo opatrzyć je napisem, dzięki czemu kubek zyska indywidualnego charakteru. Inną możliwością jest zastosowanie samej grafiki lub tylko sentencji, bez dodatkowych elementów dekoracyjnych. Może to być na przykład ulubione motto, śmieszne hasło lub osobista dedykacja. Sam zaprojektuj własny kubek, uwzględniając przy tym swój gust i okoliczności, dla których tworzysz projekt.

Kubek z własnym zdjęciem z pomocą grafika

Jeżeli masz trudności z samodzielnym opracowaniem projektu, możesz skorzystać z pomocy grafika. Taka funkcja jest dostępna na stronie do składania zamówień, co pozwoli jeszcze lepiej dopasować nadruk do gadżetu. W ten sposób stworzysz magiczny kubek ze zdjęciem, gdzie wszystkie elementy będą względem siebie pasować i estetycznie wyglądać. O pomoc możesz poprosić także wtedy, gdy nie jesteś pewny czy wybrany wzór będzie dopasowany do wielkości kubka.

Na co zwrócić uwagę projektując kubek z nadrukiem?

Wybierając zdjęcie lub grafikę, warto zwrócić uwagę na to, że kubek ma ograniczoną powierzchnię. Należy więc wcześniej dobrze wykadrować zdjęcie, aby wszystkie szczegóły były dobrze widoczne. Dodatkowo wybierając napis, nie można przesadzać z jego długością, gdyż małe litery będą słabo widoczne. To samo dotyczy grafiki lub logo, dlatego w razie wątpliwości czy wybrany wzór będzie się dobrze prezentował, lepiej skonsultować to ze specjalistą.

Czy warto mieć swój kubek ze zdjęciem?

Oprócz tego, kubek z własnym nadrukiem to ciekawy gadżet, który pozwala się wyróżnić, to stanowi także praktyczne rozwiązanie. Możesz używać go w pracy, dzięki czemu wiesz, że nikt się nie pomyli i nie skorzysta z Twojego kubka. Ponadto taki gadżet to idealny prezent na każdą okazję, a stworzenie własnego projektu może dać wiele przyjemności.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.