Paweł Kukiz zabrał głos w sprawie forsowanej przez PiS reformy sądownictwa. Nie zostawia suchej nitki na rządzie, choć podkreśla, że jego ocena polskiego sądownictwa jest druzgocąca.

Prawo i Sprawiedliwość w ekspresowym tempie przegłosowuje kolejne ustawy składające się na szeroko pojętą reformę sądownictwa. Po Krajowej Radzie Sądownictwa przyszedł czas na Sąd Najwyższy. Opozycja totalna już zapowiada kolejny pucz i wzywa do współpracy Kukiza, który odmawia, a jednocześnie krytykuje PiS.

Mam o dzisiejszych sądach jak najgorsze zdanie i nie zamierzam dołączać do tworów broniących dzisiejszego stanu rzeczy. Jednocześnie powtarzam, że nie ma zgody Kukiz’15 na to, by jedna partia wskazywała sędziów dla wszystkich Obywateli – powiedział lider Kukiz’15.

Jak dodał, już żył w systemie, w którym o wszystkim decydowała jedna partia, i nie chciałby tego powtarzać.

Ja już jeden PZPR przeżyłem. Nigdy więcej.

4 KOMENTARZE

  1. ,,pawełku” jesteś ZEREM. Ci co na Kukiz 15 ,już na Was nie zagłosują. Jesteś OSZOŁOMEM. Jedyne oparcie co Masz ,to Stowarzyszenie ,,Endecja”. Mnie dziwi ,że Pan Rafał Ziemkiewicz jeszcze pozwala ,by ,,pawełek” krył się za Rafała osiągnięciami.

    0

    0
  2. Kukiz jesteś zwyczajną szmatą .Twoje tłumaczenia są psu na budę ,natomiast agenturalność coraz bardziej widoczna .

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.