Czarnym koniem wyborów prezydenckich, okazał się Paweł Kukiz. Muzyk zdobył 20% głosów, a podczas wieczoru wyborczego w ostrych słowach skomentował postępowanie głównych mediów.

To idziemy My. I my już wygraliśmy! Bez pieniędzy, bez struktur, pogardzani, odpychani, szykanowani, opluwani. Ostatnie dni kampanii, to był popis TVN24 i tym podobnych reżimowych mediów. Osiągnęliście mistrzostwo propagandy – grzmiał Paweł Kukiz na swoim wieczorze wyborczym, w bardzo emocjonalnym przemówieniu.

Przebiliście swoje wcześniejsze wzory, przebiliście komunistów, jesteście mistrzami manipulacji, w 80% kupieni przez zagranicę. Jesteście straszni, ale myśmy już wygrali. Mamy kilka miesięcy, musicie się teraz bardzo mocno przygotować! Drogi TVN24, to co zrobiliście tuż przed końcówką kampanii, to wasze „Czarno na białym” (program w TVN24 – red.), wy jesteście czarni, źli, okrutni. O mało nie wykończyliście mojej rodziny. Mało brakowało. To co wy potraficie zrobić ze zwykłym człowiekiem. Stłamsić, zniszczyć, wypędzić – dodawał.