foto: pl.wikipedia.org
foto: pl.wikipedia.org
foto: pl.wikipedia.org

Czy prawdą jest, że syn pana prezydenta Komorowskiego był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI – pytał dziś na antenie RMF FM Jacek Kurski, po czym dodawał że chciałby poznać odpowiedź na pytanie czy prawdą jest iż pan Polaszczyk bywał w Pałacu Prezydenckim.  

Jeżeli Platforma próbuje zabić SKOK-ami PIS, to jest to kulą w płot, ponieważ ma tutaj pewne rzeczy do wyjaśnienia. Czy prawdą jest, że syn pana prezydenta Komorowskiego był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI – mówił Kurski w „Kontrwywiadzie”.

Polityk wyjaśniał, że senator PiS – Grzegorz Bierecki, zarządzał SKOK-ami Stefczyka, a więc kasami gdzie nie ma nieprawidłowości. Zdaniem Kurskiego Bierecki nie miał wpływu na to, kto założy SKOK Wołomin.

Założyli to dawni ubecy, dawni ludzie WSI. Doprowadzili tutaj do setek milionów nadużyć – wyjaśniał.

Chciałbym się dowiedzieć, chciałbym, żeby dziennikarze zapytali dzisiaj pana prezydenta Komorowskiego czy prawdą jest, że pan Polaszczyk bywał w Pałacu Prezydenckim – dodawał Kurski

1 KOMENTARZ

  1. Rzeczą niezrozumiałą jest dla mnie brak jakichkolwiek komentarzy pod tym znamiennym zapytaniem Jacka Kurskiego, a przecież dotyczącym poważnych spraw państwowych. Być może tematyka ta w żaden sposób nie dotyka spraw demokracji, stąd całkowita bierność działaczy Komitetu Obrony Demokracji. Dlatego też cenię sobie wybiurczość działania prominętnych obrońców demokracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.