Lech Wałęsa podczas jednego ze spotkań z internautami oświadczył, że w 48 godzin jest w stanie przejąć władzę w Polsce. Jak podkreśla, zrobi to wtedy, gdy nie będzie już innego wyjścia.

– Ja już nie chcę odgrywać żadnej roli. Jest możliwość na 48 godzin, prawdopodobnie. Wykonam tę brudną robotę, jak będzie trzeba. Prawdopodobnie, znając… przewidując, jak będzie się działo, będzie potrzeba, bym na 48 godzin miał więcej do powiedzenia – mówił Wałęsa.

– Ale organizować przyszłość Polski powinni młodsi – jak Frasyniuk się podejmie, to będę mu pomagał. Ja jestem już zmęczony i stary. Wykonam brudną robotę, 48 godzin mi wystarczy, by tych ludzi poprzesuwać w odpowiednie miejsca… – przekonywał Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa już wcześniej straszył w podobnym tonie. Wzywał do zorganizowania referendum ws. rozwiązania sejmu, ponieważ rządy Prawa i Sprawiedliwości w jego ocenie doprowadzą do wojny domowej, gdzie na ulicach będą się dziać okropne tragedie.

źródło: Facebook.com / pikio.pl

8 KOMENTARZE

 1. Bolek przejmie władzę, a potem sprzeda Polskę mutti Merkel za 30 srebrników… I dostanie za to drugiego nobla i może jeszcze Virtutti Militari…

  33

  1
 2. Bolek pisałem ci już skończ i wstydu oszczędź. Jak ci na fb wysłałem kawałek “Nocnej zmiany” w którym mówisz, że nie wiadomo jak daleko oni zaszli i trzeba już dzisiaj odwołać rząd Olszewskiego z pytaniem właśnie jak daleko oni zaszli to odpowiedzi się oczywiście nie doczekałem, ale wiadomość przeczytałeś, sługusie komunistyczny, kapusiu.

  49

  1
 3. Bolek, to mógłby odstawić leki, zamiast przejmować władzę. Nie lubię PiSu, ale szKODniki są jeszcze gorsze.

  55

  2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.