screen youtube.com

Liderka ruchu Black Lives Matter z Toronto, muzułmanka Yusra Khogali – w rasistowski i skandaliczny sposób opisała przedstawicieli białej rasy.

Yusra Khogali już rok temu na Twitterze napisała skandaliczny wpis. „Proszę Allahu daj mi siłę, żebym nie zabiła dziś tych mężczyzn i białych”. Sprawa była głośna w kanadyjskich i amerykańskich mediach.

Teraz czołowa lewicowa „antyrasistka” postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wyższości czarnych nad białymi. W opublikowanym na Facebooku wpisie „udowodniła”, że rasa biała nie jest naturalna.

„Białe osoby nie są ludźmi, w istocie biała skóra oznacza, że są to istoty człekokształtne. Wszystkie fenotypy istniejące u białych ludzi mają genetyczną wadę” – napisała. Dowodem na jej tezę ma być to, że „biali mają wyższe stężenie inhibitorów enzymatycznych, które hamują produkcję melaniny”.

„Melanina umożliwia, że czarna skóra lepiej przyjmuje światło i zachowuje je w trybie pamięci. Czarna skóra przetwarza światło na wiedzę i pobiera ją bezpośrednio z energii kosmicznej, z którą się w ten sposób komunikuje” – dodaje Khogali. Według liderki Black Lives Matter, aby biała rasa wyginęła, czarni muszą przekazywać swoje geny białym kobietom.

„Biali ludzie potrzebują supremacji jako mechanizmu ochrony do ich przetrwania jako narodu, ponieważ jedyne co mogą robić to rozmnażać się. Czarni ludzie po prostu poprzez ich dominujące geny mogą literalnie wymazać białą rasę, jeśli będziemy mięć do tego wolę” – pisała liderka Black Lives Matter.

„Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak czarni ludzie po wiekach kolonialnej przemocy, ludobójstwa i zniszczenia bez względu na stworzone systemy, aby nas wymazać. Jak to się dzieje, że wracamy? To dlatego, że jesteśmy super ludźmi” – pisała.

źródło: ndie.pl

2 KOMENTARZE

 1. No, zaiste.. interesująca koncepcja 🙂
  Nawiasem mówiąc – na podobnym „naukowym” poziomie, co koncepcja, na podstawie której „leczy się” u nas „cholesterol” 🙂 , albo fluoryzuje nam dzieci 🙂 .. Lub „szczepi” noworodku, zaraz po urodzeniu… Nie, przesadziłem. Noworodki się nam :szczepi” w celu wyłącznie eugenicznym, żeby nas wytępić…
  Co, nawiasem mówiąc – koreluje nawet dość ściśle z rewelacjami, głoszonymi przez Panią Yusrę Khogali 😀
  W TYM kontekście – „wybór” niebawem, na stołek Pierwszego Pajaca Rzeszy, czyli Kanclerza Niemiec,
  syna Hitlerowca – Martina Schulze, tylko po to, żeby NIE została ponownie „wybrana” Kanclerzycą towarzyszka Merkel, oprócz analogii z wyborem PiS-u tylko po to, żeby podsunąć PO :), domyka całość w spójnym programie eugenicznym dla rasy białej 🙂 Ciekawe, czy Pani Yusra otrzymuje „dotacje” od którejś z miliona „organizacji pozarządowych” Pana Sorosa 🙂 .. Idę o zakład, że TAK, jak najbardziej 🙂
  A tak na marginesie, to – czyżby TelAviv zabrał się teraz za rozpieprzenie ALGERII ? 🙂 .. Przecież leży dość daleko ? I NIE zagraża Israhellowi ?… CHYBA, że tu chodzi o „podpędzenie” trochę zalewu Ojropy młodą, czarnoskórą dziczą, pardon.. „UCHODŹCAMI” oczywiście… Bo dotychczasowa akcja jakoś zaczęła się „jąkać” i fala „uchodźców” SPADA, zamiast obiecanego nam na wiosnę tsunami czarnych ogierów do zapładniania naszych skażonych genetycznie samic z niedoborem melaniny 🙂 ..
  Trzeba w tym celu rozpieprzyć kolejny afrykański kraj i wypada teraz na Algerię – BĘC ! 🙂 ..
  Ciekawe, czy dobrze gadam 🙂 .. Okaże się za parę dni 🙂 Jak się tam Żydownia dogada, ustami „Putina”, Trumpa, NATO, EU, Anglii i…Chin 🙂
  Shalom !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here