Antyfaszyści w fotorelacji na Facebooku mają wszystkie twarze zamazane.

Europejska masoneria postanowiła wydać apel w związku z kryzysem imigracyjnym. Przedstawiciele m.in. Wielkiego Wschodu Francji, Wielkiej Loży Włoch i Wielkiego Wschodu Polski poparli przyjmowanie imigrantów, dopatrując się w tym “szansy dla przyszłości Europy”.

Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy. Jeśli przypomnieć sobie historię kontynentu, który był miejscem tak wielu migracji, obecne dramaty muszą zainspirować nowe podejście do tego trudnego tematu – czytamy w apelu podpisanym przez europejskie loże masońskie.

Niezdolność państw do przezwyciężenia narodowych egoizmów jest nową oznaką choroby trawiącej Europę, w której hasło „każdy dla siebie” przeważa nad dobrem wspólnym – kontynuują masoni i przestrzegają, że jeśli Europa nie usłucha apelu to:

stanie się sceną podziałów i konfliktów, które mogą doprowadzić do kolejnej katastrofy. Będzie to związane z zaostrzaniem się nacjonalizmów.

Apel poparł m.in. Wielki Wschód Francji, Wielka Żeńska Loża Francji, Francuska Federacja Prawa Człowieka, Wielka Liberalna Loża Austrii, Wielka Loża Chorwacji, Wielki Wschód Szwajcarii i Adogmatyczne Stowarzyszenie Europy Środkowej.

źródło: pch24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.