Maciej Stuhr, który wręczał statuetkę na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych, nie omieszkał wykazać się przed salonową publicznością. W krótkim wystąpieniu zadrwił z Żołnierzy Wyklętych, katastrofy smoleńskiej i PiS-u.

Podczas gali „Orły 2016” Stuhr wręczał nagrodę w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Zaserwował publiczności próbkę swojego poczucia humoru.

„Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu” – rozpoczął, a sala pękała ze śmiechu.

„Aktorzy drugoplanowi nie są jakąś armią artystów wyklętych… Przeklętych” – poprawił sam siebie i kontynuował swoją przemowę, którą wypełniły celowe potknięcia w stylu „pałęta-Wałęsa” oraz „opoka-opona”. Brawa publiczności zdawały się nie mieć końca.

Nie zabrakło też aluzji do katastrofy smoleńskiej: „Miało być poważnie, a państwo mają tu polew”.

 

pch24.pl/mn

3 KOMENTARZE

  1. Jak mówi stare porzekadło: „Głupców nie sieją – sami się rodzą”.
    I to by było na tyle w temacie dowcipów Macieja Stuhra.

  2. Pośmiejmy się razem cytat z sieci „No właśnie,,, panie szczur (sorry – Stuhr)… Możemy porozmawiać na denat (sorry – temat) pana ojca ?…. Jak tam nowotwór (tzn. – nowy utwór), planowany przez tatusia ? mówi się, że po dłuższej nieobecności przewidywany jest nawrót (sorry – powrót) do zawodu…. Inne źródła podają, że możliwe jest jednak również zejście (och – przepraszam – odejście) od aktorstwa i dłuższy wypoczynek, na który rodzic planuje się udać i poleżeć dłużej z nogami do przodu (ojej – ależ chybione sformułowanie… chodziło mi o to, że wentylem do góry !). No bo chyba raczek (och – przepraszam !… raczeJ), będzie teraz musiał troszkę zwolnić… z dotychczasowej prędkości, rzekłbym, Ferrari, do poziomu, powiedzmy konduktu (przepraszam – tak mi się niefortunnie skojarzyło…)”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.