Słuchawki Gamingowe Creative Tactic 3D Sigma Sound Blaster

Pierwszym co można zauważyć biorąc ten produkt do ręki jest prosty i jednocześnie nowoczesny design. Słuchawki zostały wyprodukowane z dużą dbałością o detale i z materiałów wysokiej jakości. To ostatnie bezpośrednio przekłada się na komfort użytkowania. Dzięki miękkiemu, przyjemnemu w dotyku wykończeniu spędzenie w nich kilku godzin nie przyprawi użytkownika o ból uszu czy głowy. Za odpowiednim materiałem i dbałością o wykonanie idzie oczywiście wytrzymałość. W tym przypadku użytkownikowi zdecydowanie nie grożą połamane słuchawki.

Jakość dźwięku jest mocno powyżej oczekiwań. Wszelki odgłosy są głośne i wyraźne, a największe wrażenie robi przestrzenność dźwięku. Dzięki temu w trakcie grania nie tylko słychać skradającego się przeciwnika, ale także wiadomo, w którą stronę się odwrócić. Ostatnim, chociaż nie najmniej ważnym plusem jest kompatybilność z różnego rodzaju oprogramowaniem, którego używa wielu graczy. Przy dzisiejszej szerokiej ofercie aplikacji jest to niezmiernie istotna cecha.

Uniwersalny Uchwyt Samochodowy MAGNETYCZNY BASEUS MAGNETIC AIR VENT

Funkcjonalność tego produktu robi naprawdę duże wrażenie. Po pierwsze umieszczenie telefonu na kratce wentylacyjnej sprawia, że w praktycznie każdym aucie będzie na niego wystarczająco dużo miejsca. Sama rezygnacja z klasycznych klipsów na rzecz uchwytu magnetycznego to ogromna zmiana jakościowa. Nie ma już problemu z wkładaniem i wyjmowanie telefonu. Co więcej, na bokach uchwytów umieszczono klipsy na kable, co jest tak proste, że aż genialne. Można w nim umieścić na przykład przewód ładowarki, który dzięki temu będzie cały czas pod ręką i jednocześnie nie będzie przeszkadzał kierowcy. Podsumowując, za funkcjonalność ten produkt powinien zawsze dostawać maksymalną ilość punktów. Co jeszcze go wyróżnia to wygląd i wykonanie. Większość tego typu akcesoriów dostępnych na rynku to po prostu plastik, czasem wyłożony miękką gumą, która szybko się zużywa. W tym przypadku mamy do czynienia z uchwytem, który ma nie tylko działać ale i wyglądać. Dobrze dobrane kolory i materiały sprawiają, że to drugie założenie również w stu procentach spełnia.

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB LIGHTNING JIVO DUBLIN 2A

W tym produkcie pierwszoplanową rolę odgrywa jego moc, a dokładniej natężenie prądu, którym jest ładowany telefon. 2,1 amper sprawia, że nawet smartfony z baterią o dużej pojemności jesteśmy w stanie naładować w trakcie krótkiej trasy. Częstym problemem innych ładowarek samochodowych jest właśnie niska szybkość ładowania. Może się nawet zdarzyć że słuchając muzyki i korzystając z nawigacji w telefonie naładowanie baterii będzie stało w miejscu, zamiast rosnąć. Ta ładowarka rozwiązuje ten problem w pełni. Na rynku istnieją różne kształty i rozmiary tego typu produktów. Uważam, że producent wybrał najlepszy możliwy, czyli mały, niemal nie wystający z gniazda zapalniczki. To sprawia, że niezależnie od tego w jakim samochodzie jest używana, ładowarka nie będzie przeszkadzać kierowcy. Producent zadbał też o umieszczenie w zestawie kabla o długości 1,2 metra, co również umożliwia korzystanie z produktu w pojazdach różnej wielkości.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.