Sekcja Kobiet Ruch Narodowy
Sekcja Kobiet Ruch Narodowy
Sekcja Kobiet Ruch Narodowy

Działaczki Ruchu Narodowego wystosowały manifest antyfeministyczny czyli 8 postulatów na 8 marca – Jak same mówią głos normalnych polskich kobiet jest słabo słyszalny. Zdaniem kobiet z RN, polską twarzą feminizmu jest Krzysztof Bęgowski (zwany Anną Grodzką).

1. Feministki nie są reprezentantkami polskich kobiet. Jest to garstka działaczek skrajnej lewicy, zupełnie oderwanych od problemów i trudności, z jakimi boryka się w swoim życiu większość Polek.

2. Histeria feministek skierowana przeciwko mężczyznom to absurd. Kobieta i mężczyzna stworzeni są do tego, żeby żyć ze sobą w harmonii i uzupełniać się nawzajem w swoich rolach rodzinnych, zawodowych i społecznych.

3. Istotę ideologii dzisiejszego feminizmu, połączonego z ideologią gender, stanowi walka z kobiecością. Jest to sprzeczne zarówno z naturą, jak i z dążeniami oraz pragnieniami normalnych kobiet, które chcą cieszyć się i rozwijać swoje niepowtarzalne cechy, odmienne od męskich i cenione przez mężczyzn.

4. Tak zwana „edukacja seksualna” i niszczenie tradycyjnych, chrześcijańskich norm moralnych jest w pierwszym rzędzie zagrożeniem dla kobiet. Sprowadzenie współżycia seksualnego do roli czynności fizjologicznej najbardziej uderza w kobiecą godność, wrażliwość i prowadzi do powszechnego traktowania kobiecego ciała jak przedmiotu.

5. Macierzyństwo oraz małżeństwo to naturalne role, w których spełnia się większość kobiet. Promowanie aborcji, próby oderwania matek od wychowania dzieci i uderzanie w instytucję małżeństwa to atak na kobiety.
6. Aborcja jest zbrodnią przeciwko kobietom oraz ich dzieciom. Zezwolenie na mordowanie nienarodzonych dzieci, jest najbardziej zbrodniczym, antyludzkim i antykobiecym postulatem ruchu feministycznego.

7. Macierzyństwo, rozumiane jako życie matki i jej dziecka od momentu poczęcia, powinno znajdować się pod szczególną ochroną państwa. Macierzyństwo powinno być docenione również na poziomie świadczeń emerytalnych, dlatego popieramy projekt Ruchu Narodowego, postulującego wprowadzenie emerytury obywatelskiej równej wysokości, niezależnie od płaconych przez obywateli składek.

8. Łączenie postulatów kobiecych z działalnością środowisk dewiantów seksualnych jest aberracją. Homoseksualiści, transwestyci, promotorzy zboczeń i inni działacze ruchów dewiacyjnych są zagrożeniem dla tradycyjnej rodziny, dla naszych dzieci – są wrogami, a nie sojusznikami, kobiet.

Kobiety z Ruchu Narodowego zaapelowały także, aby zająć się rzeczywistymi problemami jakimi są np pogłębiająca się zapaść demograficzna, wzrastająca liczba rozwodów, coraz częstsze umieszczanie dzieci w placówkach opieki zastępczej, brak skutecznego programu polityki prorodzinnej oraz masowa emigracja Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.