Marek Jurek Foto: Prawica Rzeczypospolitej/Facebook.com

Lider Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek w wywiadzie dla Polskiego Radia 24 stwierdził, że nie można pozwolić na to, aby Unia Europejska kolonizowała nas poprzez osiedlanie pozaeuropejskich grup – pisze ndie.pl.

„Ani Polska, ani żadne współpracujące z nami państwo nie może pozwolić, że Unia Europejska będzie nas kolonizować, osiedlać u nas jakieś grupy pozaeuropejskiej emigracji, realizując swój program kulturowy” – podkreślił Marek Jurek.

Jak wskazywał, państwa Europy Zachodniej, realizując ideologię multikulturalną, doprowadziły do powstania wielomilionowych społeczności muzułmańskich. W jego opinii trzeba przed tym chronić Polskę.

„To jest sprawa zasadnicza, dokonujemy innego wyboru politycznego. Solidarność polega na pomocy w niezawinionych problemach, a nie na udziale w błędach i złej polityce” – zaznaczył. Dodał, że decyzja Trybunału Sprawiedliwości o odrzuceniu skargi Węgier i Słowacji na przymusowe przyjmowanie uchodźców „będzie piętrzyć konflikty w UE, a my się tej polityce podporządkować nie możemy”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.