Marian Kowalski (@M_Kowalski1)

Dziś oficjalnie kończy się kampania prezydencka. Z tej okazji kandydaci organizowali spotkania i konwencje podsumowujące ostatnie tygodnie. W Lublinie, odbyło się spotkanie kandydata Ruchu Narodowego – Mariana Kowalskiego.

Dzisiaj kończymy kampanię Mariana Kowalskiego. Kampanię bardzo intensywną, kampanię za którą należy się ogromne podziękowanie. W pierwszym rzędzie Marianowi i Agacie. Oczywiście podziękowania należą się tym, którzy bardzo aktywnie wspierali Mariana w całym kraju. Myślę, że ta kampania – trzecia ogólnopolska kampania RN jest dobrym startem na jesienne wybory parlamentarne. Nasz kandydat pokazuje, że był to dobry wybór. Fakt, że wygrał On debatę telewizyjną, pokazuje jak olbrzymi potencjał jest w kadrach RN  – mówił Robert Winnicki, podczas oficjalnego zakończenia kampanii prezydenckiej Ruchu Narodowego w Lublinie.

Dziękuję za pracę w Warszawie i w terenie. Nasi ludzie pokazali, że można robić kampanię wyborczą w zasadzie bez wielkich pieniędzy. To co mieliśmy do zaoferowania, to nasz własny czas, nasze własne środki, nasze poświęcenie. Myślę, że pokazaliśmy że Polacy mają zdolność organizowania się. Nie jesteśmy społeczeństwem biernym. Wiele wniosków możemy wyciągnąć na przyszłość. Cieszę się, że dałem radę. Nigdy nie przypuszczałem, że tyle można zrobić w tak krótkim czasie. My udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie budować organizację która włożyła nogę w drzwi systemu. I będziemy te drzwi wyważać i pchać cały czas do przodu – dodawał sam Marian Kowalski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here