Marine Le Pen / foto: wikimedia.commons.com

Lider francuskiego Frontu Narodowego Marine Le Pen w wywiadzie dla CNN ostrzegała, że kandydatka Demokratów Hillary Clinton „przyniesie światu niestabilność”.

“Dla Francji wszystko jest lepsze od Hillary Clinton. Wszystko. Hillary Clinton oznacza wojnę, oznacza zniszczenie. Ona przyniesie światu niestabilność” — powiedziała Le Pen dla amerykańskiej stacji CNN.

To nie pierwszy raz, gdy Le Pen krytykuje Clinton. W maju ostrzegała, że jeśli kandydatka Demokratów wygra wybory prezydenckie, to świat „pogrąży się w chaosie”.

Le Pen w wywiadzie porównała siebie do Trumpa.

“Jesteśmy podobni, bo nie jesteśmy częścią tego całego ‘establishmentu’, tego systemu. Nie jesteśmy od nikogo zależni i od nikogo nie przyjmujemy rozkazów” – wyjaśniała.

ndie.pl / rmf24.pl

2 KOMENTARZE

  1. Marine Le Pen powinna zostać nowym prezydentem Francji a Donald Trump powinien zostać nowym prezydentem USA. Tylko wtedy uda się zwalczyć lewacką zarazę która infekuje Europę i Amerykę Północną wirusami politycznej poprawności i multikulturalizmu.

  2. Lider francuskiego Frontu Narodowego Marine Le Pen w wywiadzie dla CNN ostrzegała, że kandydatka Demokratów Hillary Clinton „przyniesie światu niestabilność”. – To są fakty. Niestety “mniejszości amerykańskie” nie dbaja o to… Ich interesują tylko ’darmowe’ zasiłki a nie dobro państwa. Najbardziej zadłużone państwo na świecie tylko to potwierdza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.