Portal Facebook kilka miesięcy temu usunął z indeksu swoich stron fanpage Marsz Niepodległości, który zebrał do momentu usunięcia prawie 260.000 polubień. Wszelkie próby reaktywacji są bardzo szybko blokowane. To nie koniec.

Link uznany za niebezpieczny, niewłaściwe treści, naruszanie regulaminu, to od kilku miesięcy chleb powszedni najpopularniejszych inicjatyw patriotycznych i historycznych. Z portali społecznościowych facebook.com i youtube.com masowo znikają wszelkie materiały związane m.in. z Marszem Niepodległości czy ONR-em.

Marsz Niepodległości
grafika promocyjna Marszu Niepodległości

Marsz Niepodległości, co roku gromadzi dziesiątki tysięcy osób, które pod biało-czerwoną flagą manifestują swoją miłość do Ojczyzny. Należy się spodziewać, że walka o wykluczenie nacjonalizmu, a nawet patriotyzmu ze środowisk mediów społecznościowych będzie postępować.

Jak informują organizatorzy Marsz Niepodległości 11 listopada odbędzie się tak samo, jak co roku. Zbiórka na rondzie Romana Dmowskiego o godz. 14.

JAK DOTRZEĆ DO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI?
Oficjalna strona: https://marszniepodleglosci.pl/
Grupa na Facebooku : https://www.facebook.com/groups/301520166877646/
Twitter: twitter.com/stowmarszn/

6 KOMENTARZE

 1. Z pejsbuka wyyebali mnie dwa razy: raz za krytyke zboczencow LGBT, a raz za islamofobie. I jestem z tego dumny. Pies yebal to gowno! Chwala Wielkiej i Niepodleglej Polsce!!!

  0

  0
 2. Pejsbók został stworzony do inwigilacji ’naiwnych’ ludzi. Jest on również polityczną bronią propagandy i manipulacji ludzi. Polacy twórzcie własne strony.

  0

  0
 3. Ja i tak pójdę z rodziną i znajomymi bo to nasze polskie święto i nie będzie mnie jakiś śmierdziel ickowski cenzurował

  0

  0
 4. Najwyższy czas, żeby biało-czerwoni porzucili fecesbookowe ścierwo. Nigdy tego nie używałem, więc mnie to wali.
  Jest tyle innych alternatyw, nawet na otwartych platformach typu diaspora (chociaż nazwa nie teges).

  34

  1
  • Diaspora jest słowem pochodzenia greckiego, jeśli kojarzy ci się to tylko z diasporą Żydów, to więcej szacunku do tego narodu – powinniśmy wiele się od nich nauczyć – po pierwsze woli przetrwania.

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.