Michalczewski / foto: Youtube.com
Michalczewski / foto: Youtube.com
Michalczewski / foto: Youtube.com

Dariusz Michalczewski w Gazecie Wyborczej Szechtera opowiada o swoich lewicowych poglądach, wyznaje skąd czerpie wiedzę o świecie i otwarcie przyznaje, że sympatyzuje z Platformą Obywatelską.

“TVN 24. Kocham naszą politykę. Mam swoje ulubione programy: oglądam Monikę Olejnik, „Szkło kontaktowe”, „Kawę na ławę”, te wszystkie wiadomości. Kocham to. Mam swoje zdanie, interesuję się, co się u nas dzieje. Wkur… się czasem, jak nie wiem co. Ale do polityki bym nie poszedł. Brzydzę się robotą (śmiech)”

— wyznaje Michalczewski w rozmowie z wyborczą.

Jacy są jego ulubieni politycy?

“Może się zdziwicie. Rysiek Kalisz jest dla mnie wielkim człowiekiem. Podziwiam go. Podobnie jak Frasyniuka”

– opowiada.

“To są mądrzy ludzie. I tyle. Mam podobne poglądy jak Platforma, ale jak mam wskazać konkretnych polityków, to bardziej mi pasują lewicowcy”

— dodaje.

Michalczewski poruszył także temat gejów. Przyznał, że staje przed niezręczną sytuacją, gdy znajomi z Niemiec pytają co się dzieje w Polsce.

“Oni widzą, jak się Polska zmienia, są zachwyceni. Dlatego nie mogli pojąć, co my od tych gejów chcemy. Dla nich to już normalne sprawy, że każdy sypia, z kim chce. Nie wiedziałem, jak im wytłumaczyć, że mentalność to my mamy jeszcze daleko, daleko za Europą”

— żali się Michalczewski.

na podstawie: wyborcza.pl / wpolityce.pl

7 KOMENTARZE

  1. Tego biseksualistę, w więzieniu określa się takich ksywą “cwel” nie tylko bili po czerepie ale i kopali z jakim skutkiem to widać !!!

  2. Najlepsze w garstce zakompleksionych lewaków jest to, że tam nikt nie twierdzi, że jest “za europą” tam każdy ma swoje poglądy, tutaj, jedne poglądy są “mądre” a inne “niedopuszczalne, faszystowskie itp” o tym już zapomina. Albo zdaniem tych degeneratów, pedały łażące z dupą na wierzchu to jest “nowoczesnośc, europejskośc” i napewno jak im na to pozwolimy to Polska będzie bogatym krajem :p tak palikociarnia twierdzi 😉
    Swoją drogą ciekawe, jak ludzie uważają, że maja jakieś opinie słuchajac kłamstw, zapominają, że opinia to jedna i nieistotna sprawa, poglądy też, liczy się tylko prawda, prawda jest jedna i niezależna od poglądów, opinii itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.