Czas na bojkot polskich piłkarzy ręcznych. Lewacy i antypolacy lepiej nie oglądajcie tego filmiku. Nie oglądajcie też Euro. No chyba, żeby kibicować Szwedom, których kapitan będzie grał w tęczowej opasce sprzeciwiającej się polskiej „homofobii”.

15 stycznia w Polsce rozpocznie się wielkie widowisko. Euro 2016 w piłce ręcznej. Zanim jeszcze turniej się rozpoczął, polscy piłkarze ręczni już stali się „kontrowersyjni”. Powód? Normalność, polskość i katolickość.

Do internetu trafił krótki filmik promujący ME 2016. Już sam tytuł powinien niepokoić wszystkich obrońców Polski przed faszyzmem! Brzmi on: Duma, Ojczyzna, Piłka ręczna! ME 2016 Polska. Ożesz karwasz twarz! Duma i Ojczyzna w jednym zdaniu? I to jeszcze obok siebie? W pozytywnej konotacji? Gdzie pan jest panie Schulz?! Gdzie pan Kijowski, Petru i reszta targowiczan? Przecież to prosta droga do nacjonalizmu! Brońcie nas! Demokrację gwałco!

Dalej nie jest wcale lepiej. Druga sekunda filmu i na pierwszym planie… różaniec! Siódma? Nieśmiertelnik z orłem! Jedenasta? Biało-czerwona opaska! Czternasta? Znowu różaniec! Aaa!!! Klerykalizm! Państwo wyznaniowe! Faszyzm!

Ale to nie wszystko… W dwudziestej drugiej sekundzie bramkarz polskiej kadry Sławomir Szmal z różańcem owiniętym wokół dłoni… wykonuje znak krzyża. BUM!

W tym momencie Adam Michnik prawdopodobnie dostał wylewu, ulizany blondynek Tomuś Lis pojechał strzelić z ucha do Szwabów, a Jaś Kapela zapłakał gorzko i schował się pod łóżkiem. Mało tego. Trzy czwarte „polskiego” lewactwa zapewne w myśl zasady na złość babci odmrożę sobie uszy, wypieprzyło telewizor przez okno. Bojkot czas zacząć.

Dosyć żartów. Dla występujących w filmiku: Sławka Szmala, Michała Jureckiego, Karola Bieleckiego, Krzyśka Lijewskiego i Piotrka Chrapkowskiego wielki szacunek. Klip jest znakomity. Pokazujecie charakter, dumę z bycia Polakiem i przywiązanie do wartości chrześcijańskich. Przez trzydzieści sekund nie pada nawet jedno słowo. A mimo to, oglądając mamy ciarki na całym ciele. Za to Was kochamy i będziemy z Wami na dobre i na złe. Walczcie na śmierć i życie. Dla tej naszej ukochanej Polski. Dla kibiców i dla siebie! Do boju! Niech Was Bóg prowadzi!