Kolejny polskojęzyczny polityk zabrał głos w sprawie reparacji wojennych. Mieszkowski jak większość kolegów z opozycji totalnej wystąpił przeciwko takiej formie zadośćuczynienia.

Mieszkowski swoją opinią podzielił się za pomocą Twittera. Wpis, w którym komentuje kwestię ewentualnych reparacji wojennych dla Polski wywołał prawdziwą burzę.

Kaczyński ze swoimi fobiami antyniemieckimi i polityką antyeuropejską zagraża polskiej racji stanu – uznał poseł .Nowoczesnej.

Dzień później Mieszkowski pokusił się o ciąg dalszy swojej błyskotliwej analizy.

Rozumiem,że Kaczyński chce by Niemcy sponsorowali program 500+ i tym samym finansowali młodych Polaków – napisał.

Proniemieckiemu ignorantowi szybko odpowiedział poseł Kukiz’15 Tomasz Jaskóła:

Wiem, że wiedza z historii nie jest Pana silną stroną, ale to Niemcy i Rosjanie rozpoczęli II wojnę światową. Plus Japończycy.

4 KOMENTARZE

 1. Ten komunista całkiem dobrze kombinuje. Niemcy wymordowali kilka milionów Polaków. Dlatego powinni sfinansować ich rozród. Aby odrobić straty ludnościowe. Jest to dziwne, bo myślałem, że to przygłup.

  7

  1
 2. Dziwne..
  Wszędzie, gdzie nie spojrzę i gdzie nie nadstawie ucha, głos zabierają różne lewackie zwierzaki,
  niektóre nawet takie, co to „nie oddamy wam kultury”, jak prezentowany tu Pan Mieszkowski..
  Niektóre kanalie nawet jawnie nawołują do obalenia rządu RP i rozpieprzenia Polski…
  I NIC im się za to nie dzieje, włos z głowy nie spada (mam na myśli tego całego Kramka..).
  Łza się w oku kręci, gdy poprzednia ekipa „TKM” (Tuska) wsadziła do pierdla jakiegoś-ci tam „Brunona K.”, za opowiadanie bajek o wysadzeniu Sejmu, po czym – po skonfiskowaniu mu (zgodnie z publikowanymi wtedy fotkami) kilku kawałków drutu, szczątków zardzewiałego magazynka do jakiegoś pistoletu, oraz bateryjki 9V 🙂
  Dzisiaj byle żydowska swołocz może sobie brylować przed mikrofonami i kamerami i nawoływać do obalenia SIŁĄ legalnej Władzy… Ciekawe jasełka..
  Swołocz, typu Pan Mieszkowski, to malutki Pikuś wprawdzie, ale wpisuje się w ogólną narrację…
  Mam spory dysonans poznawczy…
  Ciekaw jestem, KIEDY zacznie się nieuchronny TERROR, bo MUSI się zacząć, bo niedługo na plecy ci „obrońcy Polski i demokracji” wlezą…
  Jedna banda warta drugiej, a chodzi pewnie wyłącznie o to, żeby dzielić Polaków tak skutecznie, jak się da i tak długo, jak się da, a oni w międzyczasie podpisują co raz to nowe antypolskie ustawy, a my tu się podniecamy jakimiś Mieszkowskimi i innymi spalonymi, pedalskimi teatrami…
  Shalom !…
  A NIGDZIE nie widzę wypowiedzi MĄDRYCH ludzi…. 🙂
  No, przesadzam 🙂
  Może zaledwie wchodzę na niewłaściwe portale 🙂

  3

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.